Wpolscemamymocneseo

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Staw
Główny blog soutache.blogi.pl »
Data urodzenia 1982-03-01
Wiek 40 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Wpolscemamymocneseo

Najciekawsze wpisy Wpolscemamymocneseo

Z różnych względów obiecałem sobie, że nie będziemy startować w żadnym konkursie pozycjonerskim, choćby nie wiadomo jak kuszący by był. Mniej lub bardziej rodzi on wysyp dużej ilości spamu i bez względu na wybraną frazę, odbija się to w katalogach, na blogach i forach, które trzeba moderować bardziej skrupulatnie niż poza gorącym okresem konkursowym. Ale kie (...)

Zobacz pełny wpis »
Poniżej wpis, który jest inną wersją poprzedniego wpisu. Sądzę, że oba będą w indeksie. Konkurs na wypromowanie specjalnej strony (przygotowanej ekstra na tenże konkurs) na frazę wpolscemamymocneseo przyciąga liczne rzesze zaciekawionych pozycjonerów podobnie jak całkiem początkujących webmasterów, którym wydaje się, że znają się na tematyce pozyc (...)

Zobacz pełny wpis »
Konkurs na wypromowanie swojej strony (specjalnie założonej) na frazę wpolscemamymocneseo zachęca pozycjonerów do uczestnictwa zupełnie początkujących webmasterów, którym wydaje się, że znają się na tematyce pozycjonowania. Dopiero nawiązanie rywalizacji bezpośredniej z zawodowcami daje rzetelną podstawę weryfikacji rzeczywiste umiejętności i posiadane zaple (...)

Zobacz pełny wpis »
Już po rozpoczęciu konkursu seo postanowiliśmy jednak, że przystąpimy do rywalizacji. Zdaję sobie sprawę, że top jest poza naszym zasięgiem, choćby ze względu na to, że nie przewidujemy żadnego budżetu na ten cel. jedyny wydatek, jaki był konieczny, to zakup domeny. Zdecydowałem, że będzie to najtańsza domena info. Z naszej strony fraza konkursowa wpolscemamymocneseo nie znajdzi (...)

Zobacz pełny wpis »
Można powiedzieć, że trzy miesiące to już niezły czas, który określa stopień determinacji rywali w walce o palmę pierwszeństwa pod frazą wpolscemamymocneseo. Widać jak dynamika kolejnych wpisów maleje oraz jak wysoki przyrost był na początku. Nie każdy daje radę walczyć z naprawdę mocnymi zawodnikami (w końcu mamymocneseo) a czas robi swoje – młodzież się zni (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie mogę sobie odmówić, aby nie podać informacji o kolejnym wpisie w konkursowym blogu wpolscemamymocneseo - tym razem o statystykach pojedynczej strony. Wiadomo, że to tylko jeden wpis i kolejne będę nam problematykę przybliżać, ale już teraz można zobaczyć, co może wpływać na czas przebywania na stronie. To problem, bo wysokie pozycje mogą nie przekładać się na realizac (...)

Zobacz pełny wpis »
Zauważyliśmy, że mniej notek przybywa - ludziom się już pisać nie chce czy przesiadują na społecznościówkach, gdzie pisze się mało lub wcale i tylko klika (lubie to!) lub wstawia obrazki? Ciekawe. Lat temu wiele blogi były oknem na świat i umożłiwiały ekspresję. Trzeba było się nieźle napocić, aby wykreować własny wizerunek i prawie wszystko poprzez tekst. Tekst, kt&oacut (...)

Zobacz pełny wpis »
Niezwykle wymagająca ale i równie efektowna technika tworzenia artystycznej biżuterii. Soutache (czyt. sutasz) tworzy się z jedwabiu, wełny oraz bawełny. Bezpośrednio wywodzi się z ozdobnych haftów na mundurach oraz odzieży ozdobnej. Wplecione w kolorowe sznurki kamienie tworzą spójną całość i wyglądają jak „przyklejone” do reszty konstrukcji. W (...)

Zobacz pełny wpis »
No po prostu szok, żeby w dwa tygodnie nastukać tyle wyników! Ponad milion zwraca wyszukiwarka gdy się wpisze hasło wpolscemamymocneseo. Ale to nie wszystko. Jak do tej pory gołym okiem widać, że treścią nie ma szans konkurować z witrynami, które są mocno linkowane. Całe to gadanie na temat dbania o wysoką jakość treści jest mocno przereklamowane. Strony z pierwsze (...)

Zobacz pełny wpis »