Wpm

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog wpm.blogi.pl »
Data urodzenia 1984-11-22
Wiek 40 lat
Ostatnia aktywność 239 dni temu

Najciekawsze wpisy Wpm

Dostępna na rynku modelarskim trylinka nie spełniała potrzeb kierownictwa WPM, ze względu na swoją równą i gładką fakturę, która nie odzwierciedlała rzeczywistego wyglądu tego prefabrykatu, który pod wpływem ciężaru poruszających się po niej pojazdów ciężarowych ulegał zniekształceniom, a odległości pomiędzy poszczególnymi elementami z upływem c (...)

Zobacz pełny wpis »
                  Po wyprodukowaniu wystarczającej ilości płyt oraz opracowaniu w Wydziale Projektowo-Wdrożeniowym metod obróbki mechanicznej i barwnej, rozpoczęto wykładnie wyznaczonego placu gotowymi płytami. Natychmiast po ułożeniu ostaniej płyty, chociaż jeszcze bez chodnika dla pieszych i oddzielającego go od płyt krawężnika (...)

Zobacz pełny wpis »
Po przeanalizaowaniu wniosków z doświadczeń zebranych podczas opracowywania procesów technologicznych dotychczasowej produkcji prefabrykatów podjęto decyzję o wykonaniu dioramy-podstawki dla samochodu MMZ-555, na podstawie kadru z filmu "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz", w reżyserii Stanisława Barei.  Zdjęcie z prawej strony przedstawia pierwsze pr&oacu (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziś zakończono podstawowe prace na odcinku drogi tymczasowej prtzewidzianej dla samochodu MMZ-555. do wykonania pozostało obramowanie podstawy oraz dopracowanie kolorystyczne traktu pieszego.   (...)

Zobacz pełny wpis »
Ze względu na pilną potrzebę utworzenia placu składowego, który byłby miejscem przechowywania prefabrykatów do czasu ich wyschnięcia oraz do momentu rozpoczęcia ich obróbki, podjęto decyzję o seryjnej produkcji płyt drogowych typu MON, które przeznaczono do ułożenia z nich powierzchni placu. Na zdjęciu widoczne suszenie prefabrykatów w okoliczny (...)

Zobacz pełny wpis »
Zintensyfikowano prace przy budowie odcinka drogi tymczasowej przeznaczonej dla samochodu ciężarowego MMZ-555. Do ukończenia prac pozostało wykonanie obróbki barwnej płyt typu MON oraz ułożenie piachu, w związku z czym rozpoczęto wewnątrzzakładowe prace nad obróbką kruszyw. (...)

Zobacz pełny wpis »
Rozpoczęto wznoszenie wiaty magazynowej o konstrukcji drewnianej, krytej dachem drewnianym pokrytym papą, z betonową posadzką. Będą w niej przechowywane pomocnicze elementy konstrukcyjne oraz składowane prefabrykaty oczekujące na wykorzystanie. Konieczność postawienia wiaty była podyktowana potrzebą uprzątnięcia placu składowego z elementów nie bądących w bieżącym użyciu. (...)

Zobacz pełny wpis »
W godzinach wieczornych dnia 17.08.2023 dostarczono żuraw budowlany ŻB-3 na podwoziu STAR-25. Okazał sie on niesprawny- wszystkie elementy robocze żurawia były nieruchome. Rozpoczęto jego demontaż, w celu wymiany części. Ze względu na złożonoscprocesów technologicznych związanych z tego rodzaju pracami, termin ich zakończenia jest niemożliwy do ustalenia. (...)

Zobacz pełny wpis »