Wladca

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Radek Janowski
Główny blog wadca.blogi.pl »
Data urodzenia 1988-08-12
Wiek 32 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Wladca

Najciekawsze wpisy Wladca

ten blog to swoista książka będą się tu pojawiać nowe rozdziay niedugo wyjeżdżam więc kolejna NOTKA DOPIERO 20.08 TRZECH BOCHATERÓW KTÓŻY WYRÓSZAJĄ NA NIEZWYKĄ WYPRAWĘ każdy ma inną broń kij topór oraz dwa miecze oraz dużą liczbę mana nauka magi oraz walki to podsawa ale czy przy tych wszystkich wadach potrafią przeciwstawić się mocom ciemności (...)

Zobacz pełny wpis »
noc jak każda inna duga i nieco skacowana dla ediego ale bardzo owocna. Razem z Charlim wypili chyba ze 5 litrów wódy a to jak na nich calkiem sporo. -co jest kurde edi, czy ja dobrze widzę? -a co widzisz? -ja kurde widzę siebie w jakiejs stodole!!! -nie panikuj ja to mówiem-odezwa się edi i padl na ziemie-będzie dobże chodźmy stont -to idziemy-charli ruszy i wyrżn (...)

Zobacz pełny wpis »
chciaem jeszcze  ostrzec ludzi by nie ślizgali się na snowbordzie po plaży bo jak ja se tak popieprzaem to nawiązaem kontakt z ufo dzięki odróchowemu zakupieniu aluminiowego pasa cnoty nie zostaem ten tego ......... więc moral z tego taki nie kupuj ciężarówki pełnej opon na starej gwarancji acha jeszcze jedno ten pan co to niby te gazety rozdaje to lepiej nie ryz (...)

Zobacz pełny wpis »