Wiralowaciotka

Profil blogerki.


wiralowaciotka

Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog wiralowaciotka.blogi.pl »
Data urodzenia 1989-04-23
Wiek 35 lat
Ostatnia aktywność 306 dni temu

Najciekawsze wpisy Wiralowaciotka

Przyszła do nas niczym wakacyjne słońce, Takie piękne, wyczekiwane i gorące. Nawet nie wie, że potrzebowali Jej jak powietrza świeżego. Zesłana na pokutę z rozkazu Bożego? Sama pewnie nie wie czemu tu się znalazła. I czemu robiła za ofiarnego kozła?   Każdy ją wspierać się tu zarzekał, lecz w obietnicach swoich zbyt długo zwlekał! Tutaj nie raz płynęły jej łzy, a żal (...)

Zobacz pełny wpis »
W świecie bez serca żyjemy samotni, wciąż szukając stada jak ludzie pierwotni. Chcemy być wyjątkowi jak wodoru atom, lecz piszemy tylko o samotności kolejny szary tom.   Szukamy szczęścia w codziennych zajęciach,  I pocieszenia w randomowych objęciach.  Chcemy by serce tylko mocniej nam biło, nawet jeśli rozum by zgubiło.   W szaleństwie uczuć jest jed (...)

Zobacz pełny wpis »
Na początku była miłość i Słowo, więc niech mi ktoś powie, czemu teraz brzmi złowrogo? Miało być ono dobre i twórcze,  a wypowiedziane zmienia się w bolesne skórcze.   Słowo z upływem lat stało się boskie, nabrało wiele znaczeń m.in troske. Dziś źle użyte potrafi skrzywdzić każdego, a przecież miało nieść sobą coś pozytywnego.   Stało się r&oa (...)

Zobacz pełny wpis »
Wielki smutek na ziemię zawitał, Jeszcze większy w przed laty na świecie zakwitał. Bronią iść walczyć o wolność musimy, A w naszych sercach odwagę rodzimy.   Strach pochowany w kolejnej mogile zostawiamy, Mimo że życie tak mocno kochamy. Nikt tu o zgodę nas się nie pyta, A prawdziwa intencja wroga jest ukryta.   Tu nocą płacz niewinnych słyszymy, a o świcie do (...)

Zobacz pełny wpis »
To jest oda do działu, bo w nim jest wciąż tyle nadziei, że w końcu może coś się w tej firmie zmieni. Karmią nas kłamstwami od kilku lat, ale wiemy, że nie na kłamstwach buduje się lepszy świat.  Tu jest wojna prowadzona na której nas się poświęca, i ciągle składa w darze ofiarę z kolejnego serca. wciąż na nowo żądają od nas więcej niemożliwego, już nie spamiętać (...)

Zobacz pełny wpis »
Wiele się działo na przestrzeni dni kilku, Zbyt wiele osób odeszło pozostawiając tylko pustą kartkę w pamiętniku. Życie tutaj pędzi jak szalone, Myśli w głowach się kotłują jak powalone. Mijają te chwile wspólnie spędzone, I nie wiem czy zatrzymać je mogę?! Czy krzyczeć zdołam gdy nadejdzie fala nowa? Czy za rok o tej porze życie w nowym będzie kolorze? Czy na (...)

Zobacz pełny wpis »
Niestety z wielkim trudem muszę to przyznać, Choć nie jest łatwo w tym czasie mi to wyznać Gdy widzę nasz kraj chorobą zalany, I okrutnymi kłamstwami mediów pijany. Zewsząd słychać Ziemi krzyk,  A jej dzieci, naszych braci - krwawy ryk Matko Ziemio co płaczesz nad losem swych  dzieci, Czy wiesz,że  jeszcze z Ciebie życie uleci? Może wirus to jest od lo (...)

Zobacz pełny wpis »
Znamy się przeszło lat kilka, wiele już wspomnień po trochu zanika. Śmiało przez życie brnąc razem chcemy, I to że zestarzeć się razem - już dobrze wiemy!   Miłości nie poznasz w socialowym świecie, Możesz ją znaleźć w zwyczajnej kobiecie. Nie szukać musisz gwiazdek z nieba,  Może wystarczyć Ci mały kawałek nieba!   W codzienności spróbuj swe odnale (...)

Zobacz pełny wpis »
W kamieniu wyryte zostało Twe imię.  Dziś patrząc na te litery, za nic Cię nie winie. Życie moje jest smutne bez Ciebie, lecz wiem że czekasz na mnie w niebie.   Na kamieniu kwiaty również zostawię,  I wspomnę jak chodziłeś kiedyś po tej zielonej trawie. Na kamieniu znicz dziś kolejny zapale, I oby płonął długo i wytrwale.   Przy kamieniu dziś s (...)

Zobacz pełny wpis »
Musisz być silna i dobra, wierna sobie i przebiegła jak kobra. Delikatna jak płatek róży, Lekka jak powietrze po letniej burzy.   Ja tylko pragnę być wolna, nie jak kolejna grupa kontrolna! Ciągle mam spełniać kogoś oczekiwania, czując się jak bezbronna łania.   Chciałam być sobą raz i na wieki, mówią, że pomogą i w tym cudowne leki.  Czy ty (...)

Zobacz pełny wpis »