Wiochmenka

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Luboń
Główny blog wiochmenkazlat90.blogi.pl »
Data urodzenia 1980-11-11
Wiek 40 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Wiochmenka

Co sobota na jednej z okolicznych wiosek odbywała się zabawa taneczna. Zazwyczaj jeździłam z dziewczynami . Z Marleną ,Marzeną ,Anką .W wakacje jeździła z nami Wiolka. Ale od czasu gdy zostałam Michała dziewczyną na imprezki jeździmy z Anki chłopakiem Szymonem ,Anka , Michał i ja. Tej soboty  zabawa była 25 km od naszej wioski. Pojechaliśmy jak zwykle we czw& (...)

Zobacz pełny wpis »
Gdy podeszłam do samochodu bardzo się zdziwiłam ponieważ Michał nie wyszedł się przywitać i wogóle siedział z przodu a nie jak zwykle z tyłu. Przez chwilę miałam wątpliwości czy wsiadać  . Zdecydowałam że wsiądę. Michał przez całą drogę się nie odzywał. Jedyne słowo jakie wypowiedział to cześć w odpowiedzi na moje przywitanie. Gdy dotarliśm (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziś jest druga sobota wakacji , jednak nie cieszy mnie to zabardzo.Michał nie odzywał się cały tydzień , na szczęście nie miałam w tygodniu czasu na rozmyślanie. Dni spędzałam na pracach polowych a nocki na nauce do egzaminów do technikum. Dziewczyny namawiają mnie na dyskoteke. I w sumię chyba się zgodzę bo lepiej się pobawić niż rozmyślać o tej całej (...)

Zobacz pełny wpis »
Mam na imię Martyna zapraszam was do przeszłość tzn do lat 90 na maleńką wioskę gdzieś na końcu świata . Gdzie przysłowiowe pieski szczekają dupkami.. Jest rok 1998 ,za pół roku będę miała 18 lat.Mieszkam na wiosce z rodzicami , starszym o rok bratem Tomkiem  i młodszą o rok siostrą Marleną. Właśnie skończyłam Zasadniczą Szkołę zawodową i od (...)

Zobacz pełny wpis »