Wimieojcaisynaigejaswietego

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Bytom
Główny blog zycie-z-klamstwem.blogi.pl »
Data urodzenia 1993-08-27
Wiek 30 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Wimieojcaisynaigejaswietego

 Homoseksualizm... Juz w wieku 11 lat w szkole podstawowej pociagali mnie chlopcy... Przyjaciel od dziecinstwa - ROBERT to z nim pierwszy raz lezalem nago to z nim robilismy sobie lody wzajemnie... Podobalo nam sie to. Taka mala namiasta prawdziwego seksu... Jednak przyszly wakacja ja tradycyjnie wyjechalem do Niemiec. Tam z ogromu wolnego czasu znalazlem strone internetowa (...)

Zobacz pełny wpis »
Kilka lat czekam na ten moment... Historia człowieka (jeśli można go tak nazwać), który odkrywa w sobie powołanie do życia w homoseksualizmie. Jednak to powołanie nabiera ogromnego tępa. Zagubiony w kłamstwie swojej "choroby" rani ludzi. Kłamstwo w połączeniu z Bogiem daje ogromą moc, ogromną moc nie bycia sobą... Bóg jest napędem do życia pewnie i ch (...)

Zobacz pełny wpis »
Tatuś dla którego zawsze jesteś nikim Tatuś przed którym matka nie jest w stanie Cię obronić. Tatuś, który wspaniale o Ciebie dba Tatuś, który gotuje... Tatuś, któy piekło Tatuś, który na ziemi Tatuś, który niszczy Twoje życie Tatuś dzięki któremu chcesz być kochany przez innych facetów (...)

Zobacz pełny wpis »