Wilgotny_potoolny

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Jan Nowak
Lokalizacja Warszawa
Główny blog gocha.blogi.pl »
Data urodzenia 1983-07-17
Wiek 40 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Wilgotny_potoolny

Najciekawsze wpisy Wilgotny_potoolny

Cześć! Wreszcie mam bloga :] W sumie nie czekałam na to za długo, ale przy kompie już mi się nudziło, postanowiłam więc założyć takie coś jak wirtualny pamiętnik :] Niestety na początek trzeba się przedstawić... Nie lubię początków. Każdy chce wypaść jak najlepiej, czasami troszkę fałszywie. Niektórzy, żeby przypaść internautom do gustu na blogach kłamią, sama to zauważyłam na ni (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć :) To jest moja pierwsza notka :) Nazywam się Gośka, zresztą łatwo domyślić się po nicku :) Mam 13 lat i kocham muzykę :) Lubię hip-hop, trochę metal, trochę techno i house... ;) Dzisiaj dziwny jest dzień - dla mnie. Mój ojciec, który zawsze we mnie wpajał, że nie można jeździć samochodem po alkoholu... sam to zrobił. Jeszcze się tym chwalił...? Nie jest alkoholikiem. (...)

Zobacz pełny wpis »
Siema :) Co u Was słychać? Mi reszta dnia upłynęła całkiem fajowo, już nie czuję się AŻ TAKA sama. Spotkałam się z koleżankami, było naprawdę fajnie :) Z tatą nie jest źle. Cały czas śpi, trochę szkoda, że jutro nie pracuje - będzie pewnie pił... Mam nadzieję, że nie. Ale ja już jestem do tego przyzwyczajona - co to weekend dla mojego staruszka bez piwka itd...? Grrrrh :P I tak (...)

Zobacz pełny wpis »
Ello :)) Chciałabym się zapytać, jakiej słuchacie muzyki :) A że nie potrafię robić sond, pytam się tu i teraz: Jaka jest Twoja ulubiona muzyka?? :)) Ciekawa jestem czego słucha większość... :)) (...)

Zobacz pełny wpis »