Wilgotna_kuciapka

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Kuciapka Kuciapka
Główny blog wilgotna-kuciapka.blogi.pl »
Data urodzenia 1929-11-10
Wiek 95 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Wilgotna_kuciapka

Wiem, że się wydaje, że jak mam taki nick to znaczy, że jestem napaloną nimfomanką, lecz tak naprawdę mam dopiero 15 lat i nie mam zamiaru przegrzewać mojego licznika „sexualnego”. Nie chcę, aby uważano mnie za kurwę. Może gdybym nie była tak sławną osobą - ale to nie ważne, zostawmy plotki na innej półce, bo musze dokończyć, co się wydarzyło z Adasiem. Więc, musze przy (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj dziewczyny z 3 klasy znowu kazaly mi to robić. Tym razem jednak miały aparat fotograficzny. Powiedziałam że mogą mie pocałować w dupę, kopnęłam jedną z nich w buzię i zaczełam uciekać. Mimo że nasza szkoła jest dosyć mała udało mi się uciec na stołówke. Siedział tam Adaś. Podbiegłam do niego i zaczełam mu wszystko opowiadać. Bardzo dziwnie sie na mnie patrzał. Jeszcze nigdy (...)

Zobacz pełny wpis »
Po lekcji dowiedziałam się, że dziewczyny pobiły Adasia nie miał szans bo, te głupie ździry miały nuż i były gotowe do najgorszego. Miał podbite oko i ranę na ramieniu od noża. Zaprosiłam go do domu, bo byłam pewna, że matka jest w gdzieś w delegacji, na pewno mówiła mi o tym, ale jak zwykle jej nie słuchałam. Opatrzyłam mu rany i rozmawialiśmy przy kominku przez jakieś trzy g (...)

Zobacz pełny wpis »
Okazalo sie jak mi to uswiadomil kolega ze nie jestem wcale taka slawna i moge przegrzewac moj licznik. Biegne po Adasia!!Ps.Nie bedzie mnie przez jakis tydzień (zart). (...)

Zobacz pełny wpis »