Wild_addy

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Adelina Beznazwy
Lokalizacja Gdzieś daleko
Główny blog wild-addy.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 52 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Wild_addy

wybaczcie wyszłam na smutasa wielkie sorki wejdźcie na czata Tolkien od czasu do czasu a poznacie mnie pod nickiem Minas_Morgul_Ada_ moje drugie ja które nie umie sięc smucić :))))))))) :DDDDDDDDDDDDDDD całuski, do jutra, papa Namarie   (...)

Zobacz pełny wpis »
Witajcie a raczej maara ari, jak zwykłam mówić mam nadzieję, że nie przejmiecie się tym blogirm, blogiem 11-letniej dziewczynki, która straciła ojca nie, nie przejmujcie się może ten blog m ulży nie podałam swojego adresu, wybaczcie moja ulubiona stronka: Legolas z Mrocznej Puszczy Kocham Legolasa jest taki delikatny jak Elf....... (...)

Zobacz pełny wpis »
Wielgachne  sorki!!! Nie bylo mnie  tak dlugo, że aż mi wstyd. Nocowalam z soboty na niedzielę u koleżanki, którą będę określać mianem P. i nocowala tam też koleżanka, którą nazwę K. Więc, ku mojej wielkiej radości mamusia się zgodzila, żebym nocowala u P. Byla baaaaaaaaaaardzo dobra zabawa, normalnie do 1 w nocy gadalyśmy i ogólnie bylo zajebiście. :)))))))) (...)

Zobacz pełny wpis »
Maara ari!!! dziś mam o wiele lepszy humor, bo dziś mój dzień Don't worry, be happy!!! zapraszam na czat, jak z resztą zawsze :DDD Wild_Addy całuje (...)

Zobacz pełny wpis »
Moi kochani!!! Dziś zrobiłam coś niedobrego :*( Byłam u P., razem ze mną M., i chłopcy - J. i A. Niby nic złego, ale... Chłopcy poszli po piwo. Tak, dziś piliśmy Lech, Tyskie i 10,5. Wczoraj po wycieczce też piliśmy, tylko Tyskie. NIE ROZuMIECIE???? Ludzie, ja mam 11 lat, a już piję!!! Jestem w stanie  załamania, a raczej byłabym, gdyby nie to, że są wakacje. Ogólnie jest ext (...)

Zobacz pełny wpis »
Zapomniałam linku www.erynlasgalen.prv.pl (...)

Zobacz pełny wpis »