Wiktorsyma

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Gdańsk
Główny blog fotograficzne.blogi.pl »
Data urodzenia 1983-09-09
Wiek 41 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Wiktorsyma

Wielu osobom zdaje się, iż zdjęcia ślubne są stosunkowo nietrudnym tematem do fotografowania – jeżeli nie mówimy o samej uroczystości, gdzie ma znaczenie każda chwila i każde ujęcie, którego nie będzie można powtórzyć, a równocześnie dołożymy surowe i ponure pomieszczenia całego szeregu kościołów i kaplic, to otrzymamy wymagające zdjęcia, (...)

Zobacz pełny wpis »
Każdy, kto już brał ślub, świetnie wie jak kluczowy jest kompetentny fotograf ślubny, który nie jest tylko „wyrobnikiem”, a postacią z zapałem i doświadczeniem, która z uśmiechem podchodzi do pracy i robienia zdjęć.   Wyłącznie tak można uzyskać zdjęcia, które nie będą wyciągane jedynie przy okazji uroczystości rodzinnych, ale będą m (...)

Zobacz pełny wpis »
Narodziny dziecka to fantastyczny czas dla rodziców. Często domowymi aparatami robimy zdjęcia pociechom, aby zatrzymać przynajmniej w pewnej częsci na zawsze te unikalne chwile. Coraz więcej rodzin planuje jednak na całą sesję zdjęciową dla swojego małego dziecka.   Sesje noworodkowe i niemowlęce cieszą się coraz to większą popularnością. Dzieci rosną jak na (...)

Zobacz pełny wpis »
Ślub jest jednym z tych dni, które wymagają nie tylko wielu przygotowań, natomiast również dniem, którego w żaden sposób nie sposób powtórzyć – to rzecz jasna wówczas sakramentalne „tak” wypowiadają pomiędzy sobą Państwo Młodzi, którzy chcą zacząć wspólnie nowe życie. Należałoby zatem zadbać nie tyl (...)

Zobacz pełny wpis »
Sporo osób zdjęcia ze ślubu kojarzy jedynie z jednostajnymi i względnie nieodróżnialnymi zdjęciami dokumentującymi dzień ślubu – począwszy od przygotowań w mieszkaniach Państwa Młodych, poprzez ceremonię w Kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego, a skończywszy na odświętnym obiedzie w restauracji. Czy jednakże fotografia ślubna zawsze tak wygląda? Czy zdjęcia z (...)

Zobacz pełny wpis »
Wielu osobom wydaje się, że fotografia ślubna to nic trudnego – wystarczy wziąć właściwą kamerę, odnaleźć zlecenie i już można zarabiać kilkaset złotych za jedno popołudnie. Nic jednakże bardziej mylnego! Jak w każdej specjalności fotograficznej zasadne są prawidłowe odruchy powiązane nie tylko z wyborem ustawień sprzętu, czy profesjonalnym sprzętem, lecz zarówno po (...)

Zobacz pełny wpis »
Najważniejszy dzień Waszego życia nadciąga już wielkimi krokami? W takim razie powinniście pomyśleć o osobie, która te bardzo dobre chwile zatrzyma na zawsze. Tak, to osiągalne. Wystarczy, iż pomoże Wam naprawdę dobry fotograf ślubny.   Ogromne doświadczenie   Zdaję sobie sprawę, że w taki sposób przedstawiają się wszyscy fotografowie. Mał (...)

Zobacz pełny wpis »
Rewelacyjne zdjęcia - pamiątka na lata   W obecnych czasach dużo osób robi zdjęcia, ale nie zawsze są to wystrzałowe fotografie. Jeśli chcemy mieć udaną sesję, to należałoby udać się do prawdziwego profesjonalisty, który jest mistrzem w swoim fachu i lubi swoją profesję. U takiego człowieka sesja zdjęciowa to sama przyjemność, którą miło będz (...)

Zobacz pełny wpis »
Moment, w którym na ziemii ma pojawić się nowy członek rodziny jest niezwykle magiczny i nietypowy. Młodzi rodzice przez długi czas się do tego przygotowują, szykują wyprawkę dla malucha, uzyskują konkretną wiedzę i poznają tajniki nauczania dzieci. W tym napływie obowiązków należałoby zarówno odszukać czas na jeszcze jedno zadanie. Ponadplanowa sesja fotogr (...)

Zobacz pełny wpis »
Fotografia to osobliwa dziedzina. Nie tylko utrwala przeżyte chwile i najpiękniejsze wydarzenia, jak również przywołuje poniekąd po wielu latach wspomnienia. Współcześnie zdjęcia robione są coraz częściej - niemalże przy wszystkich okazjach. Z całą pewnością nikt nie wyobraża sobie ślubu bez fotografa. Stąd profesjonalny i wytrawny fotograf ślubny Bielsko, stworzy (...)

Zobacz pełny wpis »