Wiktorkoda

Profil blogera.


Informacje ogólne

Główny blog okazje-cenowe.blogi.pl »
Data urodzenia 1994-11-18
Wiek 26 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Wiktorkoda

Dla jednych najprzyjemniejsze jest kupowanie bliskim prezentów, dla innych ich dostawanie. Są też tacy, dla których Gwiazdka to przykry obowiązek. Ale w kolorowy papier pakujemy nie tylko ciepłe skarpety lub pudełko perfum. Wkładamy tam też swoje uczucia, potrzeby i tęsknoty. Dlatego przyjrzyjmy się prezentom, które leżą pod choinką. Prezent (...)

Zobacz pełny wpis »
Tradycją świąteczną jest obdarowywanie bliskich prezentami. Okazuje się, że ponad 76 proc. z nas kupuje prezenty i nie wyobraża sobie Bożego Narodzenia bez pakunków pod choinką. Wszyscy lubimy je dostać, ale także lubimy je dawać. Co kieruje nami w dawaniu prezentów? Chęć odwdzięczenia się Niektórzy z nas obdarowując innych prezentam (...)

Zobacz pełny wpis »
Okazji, by obdarowywać naszych bliskich prezentami, jest w ciągu roku co niemiara. Drobny upominek możemy wręczyć komuś z okazji urodzin, imienin, dnia kobiet czy innego święta. Wiele razy zastanawiamy się co kupić aby nasz prezent zrobił największe wrażenie wśród zebranych gości na przyjęciu, jednak pomyślmy jak wzruszające potrafią być momenty ki (...)

Zobacz pełny wpis »