Wiktoria121

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Andrychów
Główny blog lozko-na-medal.blogi.pl »
Data urodzenia 1992-12-06
Wiek 29 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Wiktoria121

Bardzo często, kiedy kupujemy łóżko, kierujemy się przede wszystkim jego wyglądem. Jednak wiele osób po czasie, spytana o to, czy są z łóżka zadowoleni, jednak kilka rzeczy by w nim zmieniło. Warto więc  pomyśleć o nich, zanim się na coś zdecydujemy. To zagwarantuje nam długotrwałe zadowolenie z zakupu.   praktyczny mat (...)

Zobacz pełny wpis »
Temat łóżka, choć może się wydawać niezbyt ciekawe, jest niezwykle interesujący. Przede wszystkim dlatego, że właściwie każda kultura wykształciła własne sposoby mniej lub bardziej wygodnego spania.  Najstarsze łóżko to, jak przypuszczają naukowcy, po prostu kupa siana i liści przykryta futrem :) Niezbyt zachęcająca opcja dla wspó (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie bez kozery tapicerowane łóżka są dziś tak popularne. Może z wyjątkiem fajnych modeli drewnianych, są chyba najładniejszymi konstrukcjami, na jakie można się natknąć. Doskonale dale się je dopasować do każdego wnętrza, zarówno pod względem kształtu, jak i koloru. Coraz większa oferta sprawiła też, że dostępne są w naprawdę doskonałych c (...)

Zobacz pełny wpis »
Kiedy czyta się o historii łóżka, na przykład na Wikipedii, widać że jest ono właściwie chyba jedynym meblem, któy towarzyszył człowiekowi od początku. I to w bardzo dziwnych i nietypowych wydaniach. To mebel, który zmieniał się przez ten cały czas, a dzisiejsza forma na pewno nie jest ostateczną. Być może łóżko przyszłości będzi (...)

Zobacz pełny wpis »