Wiktoria-czytaxd

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Kraków
Główny blog wiktoria-czyta.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-04-11
Wiek 24 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Wiktoria-czytaxd

S.Darda-Dom na Wyrębach   Rok 1995. Czterdziestoletni Marek Leśniewski, świeżo upieczony rozwodnik i wykładowca akademicki, kupuje wymarzony dom. Dom, który ma swoją niezbyt szczęśliwą historię, ale nie ma ona znaczenia, gdy wokół dostrzega się te lasy bezkresne i ciszę niezmierzoną. W Wyrębach nie ma telefonu, nie ma prawie sąsiadów. Prawie, bo obok mies (...)

Zobacz pełny wpis »
Marianna Fijewska-Tajemnice Pielęgniarek Wstrząsający obraz pielęgniarek nie tylko tych pochłoniętych zawodem od lat, ale także tych młodych, czujących powołanie, mających zapał. Poruszające historie, które pokazują jak ciężki jest zawód i jakie niszczące może mieć skutki. Polecam, moja ocena 9,5/10.   (...)

Zobacz pełny wpis »
P.Kapusta-GAD W tej książce ludzie wypowiadają się na temat swojej pracy w więzienictwie, jakie historie napotkali oraz jak ciężko czasami jest z ludźmi. Starają się pokazać ludzią, że to nie jest łatwa praca, że nie każdy się nadaje do tego i trzeba mieć dobrą psychikę, aby tą pracę wykonywać. Bardzo polecam książkę, moja ocena 8,5/10. (...)

Zobacz pełny wpis »
(...)

Zobacz pełny wpis »