Wiktoref

Profil blogera.


Informacje ogólne

Główny blog matematyka-zycia.blogi.pl »
Data urodzenia 1989-12-20
Wiek 33 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Wiktoref

Najciekawsze wpisy Wiktoref

,,Higiena : podstawowe zabiegi"  Pielęgnacja sierści Dzięki codziennemu szczotkowaniu pies pozbędzie się martwych włosów. Kąpiel: Niezależnie od rasy psa, można go zawsze wykąpać pod warunkiem używania odpowiednich preparatów oraz starannego wysuszenia. Szczenięta można kąpać wyłącznie w specjalnych szamponach dla szczeniąt. SZAMPON :  Nie można używa (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziś, to własnie jeden z tych dni, kiedy nie warto wstawać z łóżka, a najlepiej by w sumie było przespać cały ten dzień. Przydałoby mi sie teraz buzi, dwa piwa i duuuza paczka cheetosów o smaku pizzy;) coś bym sobie poczytała ale co?!            Zdrada,,, To mocne slowo. I ma nie jedno znaczenie. Mozna zdradzic p (...)

Zobacz pełny wpis »
Witajcie na moim blogu... Będę tu pisał różne ciekawostki na temat CSa i nie tylko...:)Od razu przejdę do rzeczy chciałem się przedstawić...Nick w CSsie:^Marcinek^Imię:MarcinNazwisko:SzewczykWiek:11latekWersja CSa:Counter Strike 1.6v non steamUlubione broniePistolNight HowkShotgunTen szybko szczelnysmgkm5rifleskam4a1,awp,ak47 (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam wszystkich w tym poście chciąłbym teraz dać ważne rady dotyczące terrorystów:Gdy kupujesz ak47 i idziesz z nim na gości to wtedy nigdy nie szczelaj na hama (nie trzymaj cały czas spustu) ponieważ ak47 będzie szczelał na wszystkie strony a ostatecznie nie trafi we wroga...Rada: Gdy szczelasz z niego to trzymaj spust za 1sekundę puść pózniej przytrzymaj i znowu (...)

Zobacz pełny wpis »
No pomyślmy gdyby od takich żołnierzy zależał los świata...To byłoby cienko. auta sonneries hype (...)

Zobacz pełny wpis »