Data urodzenia 2003-12-20
Wiek 21 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Wiktor200337

Polacy już w pierwszej połowie prowadzili 1:0. W 39 minucie piłkę do bramki posłał fenomenalny Kuba Błaszczykowski! Szybkie wznowienie gry przez Łukasza Fabiańskiego. Lewą stroną urwał się Kamil Grosicki, który zagrał na 15. metr do Arkadiusza Milika, a ten - "czując" za plecami" Jakuba Błaszczykowskiego, przepuścił piłkę! Kuba cudownie wykorzystał tę sytuację! Wszystko wska (...)

Zobacz pełny wpis »
Zgodnie z przewidywaniami Atletico Madryt rozpoczęło to spotkanie bardzo agresywnie. W ciągu pięciu początkowych minut zawodnicy Diego Simeone dwukrotnie ostro faulowali graczy "Królewskich". Real się nie przestraszył i w pierwszej połowie zdominował rywala piłkarsko.Ekipa prowadzona przez Zindine Zidane'a już od początku stwarzała bardzo groźne sytuacje strzeleckie. W 6. mi (...)

W składzie gości nie zabrakło niespodzianek. Tylko na ławce rezerwowych spotkanie rozpoczął Roberto Firmino, który w ostatnich dniach zmagał się z urazem pachwiny. Jego miejsce w ofensywnej trójce "The Reds" zajął Georginio Wijnaldum, zwykle grający w środku pola. Niespodziewanie na prawą obronę, za Trenta Alexandra-Arnolda, do składu wskoczył Joe (...)