Wiktor200020002000

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Białystok
Główny blog pysia123.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-05-11
Wiek 23 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Wiktor200020002000

Przyjęło się, że można uzależnić się od alkoholu, nikotyny, narkotyków, natomiast trudniej skojarzyć uzależnienie z tym, że może dotyczyć pewnych zachowań: np.: gier hazardowych, pracy, kupowania, jedzenia i korzystania z Internetu. Owe czynności mogą absorbować do tego stopnia, że osoby tracą nad nimi pełną kontrolę, niezależnie od skutków, jakie ponoszą. Osoba uzale (...)

Zobacz pełny wpis »
erzestań tyle grać 3 niech twoi rodzice zablokują uzależniające aplikacje 4 zamiast grać wyjdź na dwór 5 Przemyśl i sprawdź czy twoje oceny w szkole się nie pogorszyły 6 Niech twoi rodzice sprawdzają czy grasz w gry powyżej twojej tabeli wiekowej 7 zapisz się na dodatkowe zajęcia sportowe 8 Zwiększ czytanie książek 9 Odwiedzaj częściej rodzinę i bliskich 10 znajdź sw (...)

Zobacz pełny wpis »
ZALETY podtrzymywanie kontaktów ze znajomymi i z rodziną, poznawanie nowych osób, dzielenie się pasjami ze znajomymi,  poznawanie dawnych znajomych, śledzenie życia sławnych osób. WADY uzależnienie, hejt, publikowanie treści ośmieszających, internetowe kradzieże, brak kontaktu z rzeczywistością, plagiaty

Zobacz pełny wpis »
W czasach epidemii koronawirusa pomaga nam w zdalnej nauce i pracy np. kiedy panuje kwarantanna mozemy kontaktowac sie z rodzina i ze znajomymi.  Pomaga nam z zakupami  zapewnia nam rozrywke zawozi nas w rozne miejsca pomaga nam w obliczeniach (...)

Zobacz pełny wpis »
e-higiena -rozsadne korzystanie z mediow spolecznosciowych (...)

Zobacz pełny wpis »