Wikichrobo

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Zakroczym
Główny blog kronikaklasy4.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-04-13
Wiek 21 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Wikichrobo

Dziśaj jest fajny dzień nie uczyłam się techniki bo zapomniałam i rano sobie tylko przypomniałam a także na przerwach.Szkoda mi troche bo nie będe miała już bloga ale zamierzam się zapisać kolejny raz od listopada.A mianowicie doztałam 6 ze znzków drogowych dziśaj w klasie nie było  5 osób bo pojechali na zawody w biegu  . ZACZYNAM ZNOWU OD L (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziśaj dnia 11.09.2020 jest mój dzień a mianowicie mam jutro urodziny tak naprawde to myśałam że ten dzień bedzie okropny ale był całkiem spoka czyli fajny. Rano ubrałam się w sukienke i dostałam od mamy cókierki które były zapakowane w ładną tropikalną torebkę .Wszystko  było by dobrze gdybym nie zapomniała maseczki oczywiście wiadomo (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziś w naszej szkole odbył się cyrk . Przyjechali akrobaci z Francji. Pokazywali nam sztuczki . Jedna z pań miał węża . Wyznaczyła 5 chłopców i 5 dziewczynek . Pan akrobata życał nam piłkę którą my odbijaliśmy było fajnie . Wystraszyłam się bo pan był przebrany za miśka i chciał na nas skoczyć. Jeszcze na sam koniec mogliśmy kupić sobie pamiąt (...)

Zobacz pełny wpis »
ziśaj nasz nauczyciel miał imieniny.Więc nasza klasa zrobiła mu niespodziankę . Wszyscy szybko i grzecznie usiedli w ławkach a gdy pan wszedł to cał klasa zamias powiedzieć dziendobry to śpiewaliśmy nauczycielowisto lat. Więc dzięki  temu niemieliśmy kartkówki. (...)

Zobacz pełny wpis »