Wiki4321

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Radom
Główny blog wyjazdoronsko-2019.blogi.pl »
Data urodzenia 2003-04-20
Wiek 21 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Wiki4321

Hejka mam na imię Wiktoria i w tym blogu chce wam opowiedzieć o moim wyjeździe do Orońska. Wyjazd odbył się 13 września 2019r. Wyjechaliśmy około 10.00, podróż trwała z 30 minut. Tematem były nowoczesne rzeźby. Gdy dojechaliśmy do Centrum Rzeźby Polskiej przywitała nas bardzo miła Pani, która zaprowadziła nas do przewodnika.  Wystawa W przestrzeni Magdal (...)

Zobacz pełny wpis »
 Paweł Susid to bardzo wybitny malarz, artysta, rysownik, projektant i pedagog. Zajmuje się także aranżacją wystaw, projektowaniem reklam oraz tworzeniem projektów wydawniczych. Urodził się w Warszawie w 1952 roku. W 1978 roku ukończył wydział malarstwa w warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych . Wkrótce po ukończeniu studiów rozpoczął  na swoi (...)

Zobacz pełny wpis »
Hej.Dzisiaj chciałabym Wam opowiedzieć o uicy,przy której mieszkam.W 2009 r. przprowadziałam się na osiedle Południe a dokładnie na ulicę Urszuli.Wszystkie ulice znadujące się na tym osiedlu są powiązane z Janem Kochanowskim,wybitnym poetą i pisarzem. Dokładna data urodzenia Jana Kochanowskiego nie jest znana. Większość badaczy wskazuje na 1530 rok. Ojcem był Piotr Kochanows (...)

Zobacz pełny wpis »