Wikasmrika

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Główny blog wiki21.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-07-20
Wiek 21 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Wikasmrika

Dziś śledziłem jednego z opryszków i doszłem do jakiegoś domu w ciemnym lesie, niestety on mnie zauważył i zostałem porwany. Gdy się opudziłem obok mnie leżał wychłodniały francuz. Było mu zimno pewnie dlatego, że byliśmy w ciemnej lodowatej piwnicy. Porywcze chcieli mi dać jedzenie, ale ja oddałem je drugiemu jeńcowi i tak tam spędziłem cały dzień. W (...)

Zobacz pełny wpis »
Wczorajszego wieczoru zostałem zawołany do telefonu i na stole nie było moich lodów. Żadne z młodszego rodzeństwa nie chciało się przyznać. Więc zastosowałem pewien trik. Nalałem do miednicy wody i kazałem dzieciakom zanurzyć ręce. Gdy to zrobili poprosiłem ich aby wyciągneli dłonie do światła. Trójka z nich miała mokre ręce, ale jeden miał such (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć nazywam się Adam Cisowski nie uwierzycie co dziś mi się przydarzyło. Przy odpytywaniu z historii pan Gąsowski sie pomylił i wyczytał trzy inne nazwiska, oczywiście chłopacy nic nie odpowiedzieli. Wtedy ja wstałem i powiedziałem że to wszystko moja wina bo zgadłem sposób odpowiadania który stosował pan pięćdzieśiąt lat. Pan Gąsowski był wkur (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziś z panem profesorem, jego bratem i Staszkiem zamierzaliśmy pójść po skarb. Gdy doszliśmy w wyznaczone miejsce ja i Stach zaczeliśmy kopać. Była to głegoka dziura, ale wydobylismy skrzynkę. W tym momęcie wyskoczył jeden z opryszków miał broń, iwęc nie mogliśmy nic zrobić odebrał skarb i uciekł do lasu. Wszyscy chcieli za nim biec, ale ja powiedzi (...)

Zobacz pełny wpis »
Na wakacje iałem jechać z rodzicami nad morze, ale dziś zapukał do moich drzwi nasz nauczyciel historii i poprosił abym z nim pojechał do małej wsi Bejgoły bo jego bratanica mówi, że dzieje się tam coś dziwnego. Panna Wandzia miała piękne fiołkowe oczy, ale nie oto tu chosdziło. W jej domu ostanio ukradziono drzwi, nikt nie wie dlaczego.N a następny dzień dr (...)

Zobacz pełny wpis »