Wiersze_lusi

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Główny blog wierszelusi.blogi.pl »
Data urodzenia 1981-04-15
Wiek 38 lat
Ostatnia aktywność 9 dni temu

Najciekawsze wpisy Wiersze_lusi

      Wiosna,wiosna   tuż,tuż   Wypuściła z rękawa motyle   Ciepłem rozgrzała nas   jako słoneczny promień   kwitną pierwsze pąki drzew   skowronki śpiewem swym , budzą majowy dzień .   Wiosna, wiosna   tuż, tuż   Przyszła do nas przed chwilą .   Kwieciem sypneło przed chwil (...)

Zobacz pełny wpis »
  1.O jak jasny biały dzień   ręce gorące, kwitnące życie   W tęsknocie pobladłe lilie jak lice.   Poszarzały chmury,wybieliły góry   żywot wiodły, aż ten cały Świat rozkochać w sobie miłość miał.   Słowem tęsknoty obłok błękitny jak nasze niebo moim sekretem,   pocałuj w policzek mnie na dobranoc i cz (...)

Zobacz pełny wpis »
Zawołał niemal głosem cichym i wprawił w ruch wszystkie zmysły, czyniąc prawie począłeś mówiąc szeptem co świeca się pali ZADRŻAŁEŚ,bo wierzyć Tobie sztuką i złożyć w twe badawcze ręce SZUKAJĄC czegoś więcej nad swoje wyobrażenie. Wyrzekłeś w swym momencie słowo co kluczem się stało pokój w apartamencie, purpurowy kocyk jak na dywa (...)

Zobacz pełny wpis »
      Pisanki, pisanki   Jakby malowane   będą ozdobione całe kolorami   Pisanki, pisanki   jak tu stworzyć piękno   pomysłów jest sto   zróbmy kleksem wzór.   Pisanki, pisanki   nagle pękły barwy   całe jajka w łaty   całe w ciapy nakrapia (...)

Zobacz pełny wpis »
      1.Niebo całe w ogromie   błyskawic w dawnej przeszłości.   Najlepsza ta opowieść,gdy serce podoła znieść wszystkie przeszkody.   To dzień wieczności połączenia z Bogiem.   Niebo całe poszarzało z wściekłości   spróbuj się utrzymać na tratwie,   pośród sztormu jeśli wszystko (...)

Zobacz pełny wpis »
  1.Wszyscy powtarzają, że czas już jest być kimś innym, a jednak kontroluję swą miłość Zobaczcie jak moje ciało unosi się w górę Wiatr, który utrzymuje mnie w swych ramionach uparcie porusza mymi włosami Do tanga jak na parkiecie, czy zwycięży nade mną i przerwie to milczenie. Zachwycająca to opowieść najpiękniejszy kwiecie na (...)

Zobacz pełny wpis »
  1.Miałem chęć na Twoje ciało -Wesele- Obiecywałem wiele, na przyszłość dałem Ci mą miłość moja panno. Schronieniem były me ramiona dla Ciebie, a Twoja dusza stawszy się silniejsza i urzekająca jak rajskie niebo, królewskiego żywota. Otworzyłeś dla mnie wrota Mój Najdroższy Moja Miła. W Ogrodzie oliwnym, w przygodzie przedziwnej zn (...)

Zobacz pełny wpis »
  PODAJ RĘKĘ MI           -wieczność-   Nieustannie składam Ci propozycję   podaj rękę mi   sen tajemnicą stał się   nie dla mnie zwyczajność tylko Świat pełen marzeń   najlepszy plan okazał się nieodwracalny   pomyśl tylko, co by było gdyby nie istniał wcale Świat.   Tylko b (...)

Zobacz pełny wpis »
  Krucha ziemia, kruchy popiół wsyp ziarenka pełne grochu, śpiące oczy już Kopciuszka czas ułożyć się do łóżka. Ziarnka jedzą przebierają garść gołąbków pełną parą wstążka splotła wieniec z kwiatów,a na wieży biją dzwony młoda para się pobrała. Z tego każda bajka bywa,że opowieść się zaczyna wiele zdarzeń, (...)

Zobacz pełny wpis »
  1.Czy to ja   Czy to ty   Dzisiaj-złotko- mi się śnisz.   Może on   Może ona   Przyśni mi się dzisiaj w snach.   Może ja   Może ty   będziemy mieli dobre sny   Ty moje- uwielbienie-   jak się masz kochanie,   choć,choć do mnie   tak nam razem dobrze   o jak będzie cudown (...)

Zobacz pełny wpis »