Wichrzycielka123

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog weta.blogi.pl »
Data urodzenia 1997-05-10
Wiek 24 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Najciekawsze wpisy Wichrzycielka123

W dzień poprzedzający maturę z biologii pojechałam z rodzicami odwiedzić znajomego profesora biologii i jego żonę, która ma doktorat w tej dziedzinie.   Profesor dał mi wtedy kopa na szczęście i radę, która często mi pomagała. Powiedział, że żeby osiągnąć sukces naukowy należy mieć olej w głowie i ołów w dupie, i nie ważne czy tym (...)

Zobacz pełny wpis »
  ... jedna osoba mówi do drugiej: "Co! Ty też? Myślałem, że tylko ja." [S.C. Levis] Mam naprawdę świetną grupę na studiach. Od pierwszego roku dzielimy się ze sobą informacjami, notatkami. Każdy każdemu pomaga jak tylko może. Zdarzają się wspólne imprezy. Z czasem ta grupa się rozrosła, bo pozytywne wibracje przyciągają ludzi. Z tego co sły (...)

Zobacz pełny wpis »
Lubię zwierzęta, może ich nie kocham, bo czasem bywają paskudne (zwłaszcza brzydkie małe psy z pieprzniętymi właścicielami), ale niektóre topią mi serce. Na przykład Alfredo, duży, czarny pies jeżdżący na wózku inwalidzkim, który potrafił się patrzyć mądrym spojrzeniem pełnym  uwielbienia i totalnego zrozumienie. Albo Cezar- pies w typ (...)

Zobacz pełny wpis »
1. Pomieszkać z rok w innym kraju, najlepiej ciepłym. Odhaczone, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia. 2. Mieć zajęcie łączące pracę fizyczną z umysłową. Nie usiedzę w miejscu.  3.Stworzenie domu, z odnawialnymi źródłami energii i zupełnie samowystarczalnego. 100% eko, współmieszkanie. Może jak będę stara. 4. Idąc tropem ekologii-> żeby (...)

Zobacz pełny wpis »
Pamiętam dzień w którym jechałam złożyć papiery, nie miałam wtedy dobrego humoru. Towarzyszył mi mój ogromny kolega, który studiuje prawo (pozdrawiam). Moim planem było posiedzieć pół roku, jechać przez studia jak najmniejszym kosztem energetycznym i zapisać się na poprawę matury, żeby dostać się na medycynę. I dalej jadę najmniejsz (...)

Zobacz pełny wpis »
Mam jutro egzamin i poprawę kolosa, więc jest to idealna pora by podzielić sie z Internetem swoimi postanowieniami noworocznymi na rok 2021. Żeby nie było szoku, wprowadzam je juz od dłuższego czasu, czyli od połowy grudnia jakoś. Jest ich 4 i brzmią następująco: 1. Będę mowić prawdę od razu, nie ukrywać tego co mi leży na wątrobie, żeby potem nie zalewać si (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj mam doskonały humor od rana. o 8 rano zdałam egzamin online z Rozrodu (Zwierząd Gospodarskich), autor mojej ulubionej książki odpisał mi na meila z podziękowaniem :3 Mam cały pokój w akademiku dla siebie i świeci słońce, co jest wyjątkowe o tej porze roku.  Wczoraj byłam na pierwszym dyżurze w przychodni, jako technik. Jest to moja pierwsza praca& (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie wiem czemu, ale kiedyś myśląc o wszystkich instagramerach/kach, blogerkach weterynaryjnych, studygramerkach i tych wszystkich innych laskach i typkach i przesłodzonych treściach o pasji i miłości do zwierząt, miałam takie brrrr.... A teraz właśnie stałam się jedną z nich, jak zwykle zajmując się głupotami, wtedy kiedy mam najwięcej roboty (sesja-sresja i jej (...)

Zobacz pełny wpis »