Whisbear

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Nowy Sącz
Główny blog whisbear.blogi.pl »
Data urodzenia 1989-11-19
Wiek 32 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Whisbear

Spokojna noc to marzenie każdego młodego rodzica. Usypianie niemowlaka to niestety proces niejednokrotnie długi, żmudny i nie zawsze zakończony sukcesem. A nawet jeśli już się uda, to małe dzieci w ciągu jednej nocy potrafią się niejednokrotnie budzić i tym samym przerywać czujny sen dorosłych. Trzeba do nich kilkukrotnie wstawać i ponownie uspokajać. W efekci (...)

Zobacz pełny wpis »
Twoje dziecko ma kłopoty z usypianiem? Każdego wieczoru uspokajanie maluszka to niekończąca się droga przez mękę? Na szczęście nie musi tak być! Istnieje sporo metod, które wspierają rodziców w tej powszedniej walce o łagodną noc. Innowacyjne produkty Whisbear to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy drżą na samą myśl o wieczorne (...)

Zobacz pełny wpis »
Każdy rodzic małego dziecka zna tę straszną chwilę wieczorem, kiedy próbuje ułożyć niemowlę do snu. Jeśli proces ten nie trwa zbyt długo i kończy się pomyślnością, można odetchnąć z ulgą. Gorzej, jeżeli dziecko nie chce zasnąć, a cała historia powtarza się każdego dnia. Po kilku takich akcjach rodzice są wykończeni. Na szczęście istniej (...)

Zobacz pełny wpis »
Miś Whisbear powstał w odpowiedzi na potrzebę, jaką było odnalezienie sposobu na skuteczne ukojenie i uśpienie dziecka. Jak powstaje Whisbear? Jest on w całości zaprojektowany oraz wykonany na terenie Polski. To bardzo przyjemna w dotyku maskotka, która posiada tak zwane szumiące serce - prosty w obsłudze mechanizm, który emituje biały szum, znany m (...)

Zobacz pełny wpis »
Spodziewasz się dziecka i zastanawiasz się jak łatwo można je usypiać? Jeżeli tak to z pomocą przybędzie Ci miś Whisbear! Atuty misia Whisbear są znane i cenione przez specjalistów. Wytwarza on biały szum, który przypomina maluchowi odgłosy z życia płodowego, dzięki czemu będzie ono spokojniejsze i łatwiej zaśnie, a rodzice będą mogli napaw (...)

Zobacz pełny wpis »
Każdy z nas ma potrzebę bliskości, a potrzeba bliskości u dzieci jest jeszcze silniejsza, dlatego niezwykle przydatną rzeczą stają się maskotki. Zapewniają one nie tylko bliskość z ulubionym pluszakiem, ale i powodują, że maluch opiekuje się nią, sprawuje piecze nad kimś i się uczy. Rynek maskotek jest obszerny i naprawdę ogromny, jednakże miś Whisbear i (...)

Zobacz pełny wpis »
Zabawki firmy Whisbear kupicie w sklepie childsplay.pl (...)

Zobacz pełny wpis »