Wesarew

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Główny blog aaa000.blogi.pl »
Data urodzenia 1978-12-13
Wiek 46 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Wesarew

Najciekawsze wpisy Wesarew

Targi CES w Las Vegas to raj dla zainteresowanych nowymi technologiami. Wśród przedstawionych do tej pory projektów są m.in. dwuekranowe netbooki, nowe procesory, cudowna maszyna Microsoftu Natal, telewizja 3D, ekrany OLED. Jak zawsze zaprezentowano niezliczoną ilość gadżetów. Projekt Natal i tablety Microsoftu Prezes Microsoftu Steve Ballmer wystąpił (...)

Zobacz pełny wpis »
Facebook działa na wyobraźnię nie tylko jego użytkownikom, ale także przedsiębiorcom, którzy chcą go wykorzystać do własnych celów. Jedna z firm zdecydowała się założyć osobny dział marketingu, skupiony tylko i wyłącznie na tym portalu społecznościowym. Agencja Pride&Gloey oświadczyła na swojej stronie internetowej, że kampanie w innych portalach społeczności (...)

Zobacz pełny wpis »
Prezydent Francji Nicolas Sarkozy przedstawił projekt opodatkowania we Francji zysków reklamowych wielkich portali internetowych, takich jak wyszukiwarka Google. Wpływy z tego podatku, według Sarkozy;ego, mają wesprzeć m.in. producentów muzycznych.Po ustawach antypirackich – nowe podatki Propozycja opodatkowania internetowych gigantów ma być - (...)

Zobacz pełny wpis »