Wersety

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog tylkoopowiadania.blogi.pl »
Data urodzenia 1994-01-20
Wiek 30 lat
Ostatnia aktywność 12 dni temu

Najciekawsze wpisy Wersety

Anna razem z Dominikiem postanowili jeszcze raz sprawdzić miejsce, w którym znajdowało się ciało Agnieszki. Chłopak znalazł pewien zeszyt, w którym było wiele dat. Dominik zaczął analizować dni zapisane na wszystkich kartkach.Anna także zaczęła zastanawiać się czemu w tym zeszycie jest kilka zdarzeń w jednym dniu, a w kolejnym jedno. Postanowiła pójść do s (...)

Zobacz pełny wpis »
Anna nie przypuszczała, że jeszcze kiedykolwiek spotka Remigiusza i będzie z nim rozmawiała. Chciała jak najszybciej to załatwić, aby móc przejść do kolejnego etapu śledztwa. Jadąc tam układała sobie w głowie słowa, które powie mu za ten czas spędzony razem. Zobaczywszy  go miała ochotę powiedzieć w jego kierunku kilka niecenzuralnych słów, ale zrezygnow (...)

Zobacz pełny wpis »
Chciała czym prędzej odnaleźć człowieka, który zabił Agnieszkę i zadać mu parę kluczowych pytań. Nie spodziewała się, że jego poszukiwania przeniosą ją do innego kraju. Postanowiła czym prędzej udać się na lotnisko i polecieć do Brazylii. Wymieniła na wszelki wypadek złotówki na Reale Brazylijskie.  Ustalając rzeczy, które będzie robić czekała na samolot (...)

Zobacz pełny wpis »
Annie wydawało się, że zeznania jednego człowieka mogłyby okazać się przydatne dla śledztwa i w końcu ona i Dominik dowiedzieliby się kto tak naprawdę zabił Agnieszkę. Anna znała tę osobę bardzo dobrze, ponieważ to był członek rodziny jej koleżanki. Pojechali do domu jednorodzinnego poza Warszawę. Na podwórku znajdowała się  Toyota Corolla w otwartym garażu. Zadzwonil (...)

Zobacz pełny wpis »
     Anna chciała poznać szczegóły życia Agnieszki. Chciała dowiedzieć się co ona robiła przed tym jak ktoś ją zamordował. Zamierzała poznać prawdziwy motyw działania mordercy. W tym celu zaczęła rozmowę z ludźmi przy grobie Agnieszki.- Może wiecie czy Agnieszka miała wrogów, albo czy ktoś jej groził ?- Agnieszka ? - zapytała retorycznie jedna dz (...)

Zobacz pełny wpis »
Dominik chciał jak najszybciej dowiedzieć się czegoś na temat ostatnich dni swojej koleżanki z dzieciństwa. Anna uspokajała go i zapewniała, że na pewno coś znajdą.Poszli do jej mieszkania, które znajdowało się w bloku kilka ulic dalej. Wchodząc do wnętrza budynku ich uwagę zwróciła grupa dresiarzy, która stała przy drzwiach wejściowych do drugiej klatki. Ann (...)

Zobacz pełny wpis »
Siedząc w samochodzie czekali na to, aż jedna osoba wyjdzie z bloku. Wyszła jedna dziewczyna w bluzie z kapturem na głowie. Anna nie chciała wysiadać, ale Dominik nalegał, aby zapytali jej o szczegóły tamtego dnia. Jego partnerka niechętnie wyraziła zgodę, ale musiała zgodzić się na ten krok. W głębi duszy Anna czuła, że to śledztwo potrwa jeszcze długo zanim dotrą do rozw (...)

Zobacz pełny wpis »
Anna zamierzała dowiedzieć się wszystkiego na temat ostatnich dni życia koleżanki Dominika. Chłopak dowiedział się właśnie, że jego kumpla przesłuchiwała policja w związku z zamordowaniem Agnieszki. Damian wychodząc z komisariatu zadzwonił do swojego kolegi i chciał spotkać się z nim, aby pogadać z nim o tej sytuacji. Młody mężczyzna, który był z Anną nie wiedział, czego s (...)

Zobacz pełny wpis »
Anna nadal nie mogła zrozumieć, kto zabił Agnieszkę. Zaczęła przeglądać ostatnio znaleziony zeszyt. Czytając notatki trafiła na tytuł „ Moje życie nie ma sensu.”Dziewczyna nie mogła uwierzyć, że jej koleżanka miała problemy. Snuła tylko domysły.Po jednej zaczęła czytać drugą i kolejną, aż dotarła do końca zeszytu.We wszystkich Agnieszka pisała, że czuła się nieswojo i (...)

Zobacz pełny wpis »
    Był styczniowy wieczór. Dominik w pewnym momencie dostał wiadomość na portalu społecznościowym od swojej koleżanki. Treść tej wiadomości była mroczna i zastanawiająca dla chłopaka. W niej były zawarte krótkie informacje: „Agnieszka nie żyje. Została zamordowana. Dowiedziałam się przed chwilą od policji. Byli u mnie w domu i wypytywali s (...)

Zobacz pełny wpis »