Weronika_2001_

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Żnin
Główny blog zlupawspoleczenstwie.blogi.pl »
Data urodzenia 2001-09-29
Wiek 19 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Najciekawsze wpisy Weronika_2001_

Po co ludzie robią zdjęcia?    Fotografia jest najbardziej powszechną dziedziną artystyczną w obecnych czasach, zajmująca się uchwyceniem pewnego obrazu za pomocą światła. Pozwala ona uchwycić pewną chwilę, widok albo jakieś emocje umożliwiając je pozostawić na dłużej. Staje się pewną skarbnicą wspomnień i retrospekcji.    Fotografia je (...)

Zobacz pełny wpis »
Jak język wyznacza granice świata?      Język jest podstawowym wyznacznikiem granic świata oraz kultury na całym świecie. Na świecie istnieje około 6/7 tysięcy używanych języków w tym gwary, które określane są jako jego  niestandardowe odmiany charakterystyczne dla danego obszaru. Skutkiem takiego zjawiska stała powszechnie występu (...)

Zobacz pełny wpis »
Stereotypy są nieodłącznym elementem  funkcjonującym w świadomości człowieka. Pokazują one nie tylko negatywne aspekty niektórych zachowań i przysposobień ale  również pomagają wykreować pogląd na pewne aspekty w życiu codziennym.   Żyjemy w czasach kiedy panuje równouprawnienie dotyczące podziału ról mężczyzny i kobie (...)

Zobacz pełny wpis »