Werka2002

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Poznań
Główny blog koty.blogi.pl »
Data urodzenia 2002-02-20
Wiek 18 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Blogi zarządzane przez Werka2002

Najciekawsze wpisy Werka2002

Hej, witam wszystkich którzy chcą rozszerzyć swoją wiedze na temet kotów i opieki nad nim, mam nadzieje żę moje blogi wam pomogą Kiedy nie powinno się kąpać kota Koty to z natury bardzo czyste zwierzęta. Myją się same i większości przypadków nie ma najmniejszej potrzeby, by im w tym pomagać. Zdarza się, że kot się czymś ubrudzi & (...)

Zobacz pełny wpis »
Łatwa w uprawie, mało wymagająca – sprawdzi się w pomieszczeniach nasłonecznionych i zacienionych. Wyróżniają ją jasnozielone liście z białym paskiem na środku, które osiągają długość ok. 50 cm. Najlepiej prezentuje się – tak jak paprotka – podwieszona do sufitu lub na szczycie wyższych mebli.   8. Kalatea (Calathea) (...)

Zobacz pełny wpis »
Co możesz zrobić?   Nie chodzi tylko o to, by kupować karmy rybne wyłącznie z certyfikatem MSC, bo jest ich nadal niewiele. Chociaż cieszy fakt, że coraz więcej znanych i łatwo dostępnych marek – jak Iams, Sheba czy rossmannowy Winston – korzysta z certyfikowanych ryb i owoców morza. Oznacza to, że coś zaczyna się w tym temacie dzi (...)

Zobacz pełny wpis »
Rośliny bezpieczne dla kotów Myślisz, że jak Twój kot nigdy nie czuł pociągu do roślin, to możesz nie zważać na ich toksyczność? Nic bardziej mylnego, bo chęć na zielone może przyjść nagle. Wiele roślin może spowodować nawet zgon, więc czy warto ryzykować? Jednak nie martw się, możesz mieć w domu zielono. Żeby ułatwić sprawę,&nb (...)

Zobacz pełny wpis »
Dlaczego nie jesteś właścicielem swojego kota? Odpisywałam dziś jednej z obserwatorek na Instagramie i ugryzłam się w język pisząc o sobie, że jestem właścicielką Nikona. Uznałam, że sprawa jest na tyle poważna, że napiszę Wam dlaczego. W 100% wierzę, że język kształtuje Nikon ma ponad 5 lat i nigdy go nie kąpałam. Pachnie najlepiej, czyli po p (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziś opowiem wam jak zajmować się chorymi kotami i że nawet najmniejszy (...)

Zobacz pełny wpis »