Welara

Profil blogera.


Informacje ogólne

Główny blog baron.blogi.pl »
Data urodzenia 1981-12-10
Wiek 43 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Welara

Najciekawsze wpisy Welara

Chiński dziennikarz został skazany na 16 lat więzienia za przyjęcie łapówki w zamian za pomoc w ukryciu informacji o katastrofie górniczej. W lipcu 2008 roku w wyniku wybuchu gazu w kopalni na północy Chin zginęło 34 górników. W związku ze zbliżającą się wówczas Pekińską Olimpiadą miejscowi urzędnicy postanowili ukryć informacje o tragedii. (...)

Zobacz pełny wpis »
Izrael rozbudowuje osiedla żydowskie we wschodniej arabskiej części Jerozolimy. Mimo sprzeciwu Autonomii Palestyńskiej i Zachodu, władze miasta zatwierdziły plan budowy kilkuset mieszkań. Nowe mieszkania dla Żydów powstaną między innymi na Górze Oliwnej i w dzielnicy Shuafat. Budowę części z nich sfinansuje amerykański milioner. Wcześniej premier Benjamin Netanja (...)

Zobacz pełny wpis »
Gazociąg Północny ułatwi Rosji kontrolowanie ruchu okrętów podwodnych na Bałtyku. Dzięki czujnikom umieszczonym na rurociągu Rosjanie będą informowani o każdym ruchu na wodach międzynarodowych. Według szwedzkiego eksperta wojskowego Fredrika Westerlunda, zamontowanie czujników na gazociągu o długości tysiąca dwustu kilometrów umożliwi Rosji pełną ko (...)

Zobacz pełny wpis »