Weekendas

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog studzianka.blogi.pl »
Data urodzenia 1977-01-12
Wiek 43 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Weekendas

Dzisiaj podzieliliśmy się na dwa zespoły, Pan Czarek od rana dopieszczał płytę, wyznaczył gdzie będą pręty oraz obcypał szalunek dookoła. Ja pozostałęm w Olsztynie aby oddać zagęszczakę, kupić bednarkę bo dzisiaj wielki dzień lejemy beton. Po przyjeśdzie  na plac walki zaczęł się kręcenie zbrojenia, robienia opaski z wieńca i takie tam różno (...)

Zobacz pełny wpis »
Rano o godzinie 8 przyjechała upragniona druga wywrotka piachu, żwiru jak kolwiek 1/2 wsadu poszło do wykopu pod płytę a reszta na zewnątrz. W czasie kiedy Tata walczył z wodą, wyrzuceniem studzienki wodomierzowej oraz przedłużeniem rury wodnej 32 mm. I to sam nie poczekał na nas a wykop na 2m ziemia się osuwa !!! a chłop zawzięty   Zwiedzaliśmy Olsztyn z P (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj czas dać popracować maszynie, koparka walczyła 3,5h resztę rączki Taty  i moje:) -- ups.... popsuły się nie chcą się zginać te rączki :) Widok przed rozpoczęciem prac. a później się już zadziało.. Sprzątanie nad stawem Beton zabieramy a następnie, zakopujemy kabel elektryczny link do filmu jak się zakopuje kabelek Kabel do  (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj rozpoczęliśmy od poprawek wycieliśmy kątówką płytę i wybraliśmy kwardacik 10x10 cm  przy rurze wodnej bo była wpuszczona bez separacji oraz miejsca na docieplenie - wszystko z pośpiechu przd betonem i gruchą. O dziwo poszło dosyć łatwo. Chociaż obaw było mnóstwo  w końcu beton B25 i zbrojenie:) nastpnie odkopana została cała p (...)

Zobacz pełny wpis »
W dniu dzisiejszym rozpoczeliśmy naszą przygodę z budową domku szkieletowego posadoionego na płycie fundamentowej. Z nieocenioną pomocą Pana Czarka będziemy budować nasz pierwsz dom szkieletowo-letniskowy. Przyjechała Kopareczka z Panem Janem i zaczeło się robienie wykopu pod płytę fundamentową. Tylko oczywiście żeby nie było za łatwo rozpoczeliśmy z małym (...)

Zobacz pełny wpis »
Porządkujemy działkę na przyjazd koparki, zbieranie kamieni,tyczenie pod wiatę. Dzisiaj praca w okularkach bo wczoraj od tych wiatrów i piasków z sahary coś mi wpadło do prawego oczka. czekamy na koparkę jutro będzie zasypywanie trasy kablowej, która jest 1,4m poniżej poziomu gruntu. Kabel 3x6  przygotowany do zakopania wstępnie. jutr (...)

Zobacz pełny wpis »
Czwartego dnia wybraliśmy się z córciami Natalia i Marią na budowę w celu obfitego polania betonu na płycie fundamentowej, gdyż pogoda słoneczna a beton musi pić wodę jak schnie.   Radości było sporo najlepsza zabawa pod słońcem dla dzieci Maria jako strażak realizowała zadanie i świetnie się bawiła. Pani Prezes Natalio dobrze robię ........... (...)

Zobacz pełny wpis »
Gwiazdy na budowie.......... TATA polewaj polewaj dziada.......... A Maria ma przerwęi próbuje czy Ciocia Bożena robi dobre ciasto:) Sądząc po minie wyszło pyszne.   w międzyczsie była świetna zabawa link do filmu   Kasia najlepiej polewa sprawę ........   i tak zakończyliśmy lany poniedziałek 22 kwietnia 2019 r. (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj pełen relaks staramy się nie robić NIC:)   Kupiliśmy na targach ogrodnictwa 10 amurów i  10 karpi postanowiliśmy podarować im nowy dom w stawie obok nas:) Katarzyna zakupiła komarzyce aby chroniły nas latem przed zjadającymi bestiami. Tatko jakie ładne... do wiaderka i do stawu hop benc okazy: 10 amurów i 10 karpików ciekawe (...)

Zobacz pełny wpis »