Wiek 46 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Wedexostos

Najciekawsze wpisy Wedexostos

Bezpośrednio za Gasolem uplasowali się Niemiec Dirk Nowitzki (Dallas Mavericks, NBA) i Serb Milos Teodosic (Olympiakos Pireus). W 2009 roku Gasol z ekipą Lakers wywalczył mistrzostwo NBA, a drużynę narodową poprowadził do pierwszego w historii tytułu mistrza Europy, zostając przy tym wybranym najlepszym graczem (MVP) turnieju finałowego w Polsce.   putBan(62) (...)

Zobacz pełny wpis »
To był niewiarygodny mecz w wykonaniu Federera. Grał przez pierwsze dwa sety wręcz perfekcyjnie. Swoje podanie wygrywał bez większych problemów, a przy serwisie Murraya do końca nie było wiadomo, kto wygra gema. . Emocje przyniósł dopiero trzeci set, zakończony tiebreakiem. Federer zbytnio się rozluźnił i nim się zorientował, przegrywał już 2:5. Wtedy zaczął gr (...)

Gortat był kapitanem reprentacji Polski, która w ME została sklasyfikowana na miejscach 9-10. Został również pierwszym Polakiem, który wystąpił w finale play off w lidze NBA. W 2009 roku Gasol z ekipą Lakers wywalczył mistrzostwo NBA, a drużynę narodową poprowadził do pierwszego w historii tytułu mistrza Europy, zostając przy tym wybranym najlepszym gra (...)