Wazniak

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Wacław Szydło
Główny blog waniak.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 50 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Wazniak

"Historia pewnej dziewczyny..." (by WAŻNIAK I LEWUS): (zapadlam w zadumę, mrucząc pod nosem : taaaaa) a potem puściłam pawia na biurko przyszła pani Edzia, wytarła to starą szmatą   i popatrzyła na mnie tak, jakgdybym zabiła jej córkę...   ...której pani Edzia nigdy nie miała   a o której zawsze marzyła   zaproponowalam żeby mnie a (...)

Zobacz pełny wpis »
Nudno. Trochę się rozerwałem czytając blog "Abstrakcji", jednak jedna jaskółka wiosny nie czyni (nawiasem mówiąc pozdrowienia dla Harley`a, najbardziej wykwintnego intelektualisty pod słońcem). Chciałem napisać jakąś historyjkę, ale nie mam żadnego pomysłu. Nieczęsto mi się to przez te dwadzieścia i dwa lata z hakiem zdarzało, a jak już się działo, to przy (...)

Zobacz pełny wpis »
A buczy mi w głowie jedna melodia, ta sama od wielu dni Czasami zagłusza rozsądek, czasami wznosi się na wyżyny, ale zawsze jest przy mnie i zieleni mi myśliJuż nie pamiętam za dobrze jak żyłem przed jej pierwszym taktem Ciekawe co będzie jak urwie się partytura?A może to jedna z tych melodii, które się nigdy nie kończą? Pewnie nie, ale głupia nadzieja zawsze wie (...)

Zobacz pełny wpis »
Mógłbym napisać coś poważnego. Mógłbym pokazać jaki ze mnie śmierdzący intelektualista. Mógłbym pochwalić się swoją wiedzą, z której i tak niewiele mi przychodzi. Mógłbym się postarać i stworzyć coś pięknego, wrażliwego, stosownego do mojej natury. Mógłbym napisać kilka mądrych rzeczy jakie czasami przychodzą mi do głowy. Mógłbym przestać się (...)

Zobacz pełny wpis »
O kurcze, jak ja uwielbiam różowy. Tak się zastanawiam, że gdybym nie zastał już na świecie koloru różowego, to pewnie poświęciłbym swoje życie na jego wynalezienie. Tak, róż, róż róż, róż...przeczytałem gdzieś, że powtórzenie jakiegoś słowa kilka razy wyjaławia jego sens, jednak różu to nie rusza. Różowy jest wieczny, różowy jest mroczny, ró (...)

Zobacz pełny wpis »
no to, żeby tak już do końca odsłonić swoją osobowość dodam, że kocham świat i wszystko co się na nim znajduje, z wyjątkiem ludzi, zwierząt, roślin, żywiołów, martwych przedmiotów i wszelkiego rodzaju uczuć. [ale na pewno kochasz kolorek różowy errata by PinkPanther] (...)

Zobacz pełny wpis »
Mieć, czy być? Mieć. Tak, mieć. Albo nie, być. No, pewnie, cóż by innego. Ale zaraz, zaraz, może jednak mieć? Chyba mieć jest lepsze. Z drugiej strony jednak przydałoby się być. Być jest fajnie. Mieć też jest fajnie. CO WYBRAĆ...? Być przez miedź. Czyli chyba kabel po prostu...   (...)

Zobacz pełny wpis »
Ale jestem wesoły. [nie ma sie z czego cieszyć - PinkPanther] (...)

Zobacz pełny wpis »
Zapomniałem, że wypada przynajmniej zostawić trochę miejsca na komentarze... (...)

Zobacz pełny wpis »
Muszę przyznać: jestem głupi. A Ty ...? (...)

Zobacz pełny wpis »