Waroszka

Profil blogera.


Informacje ogólne

Główny blog 1-majaa.blogi.pl »
Data urodzenia 1994-12-14
Wiek 30 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Waroszka

Najciekawsze wpisy Waroszka

Trzoda chlewna grypy rozpowszechniania na całym świecie sobota jak Korea Południowa potwierdziła jego pierwszym przypadku i Włochy powiedział swoim pierwszym pacjentów z grypą już odzyskać, a liczba ofiar śmiertelnych amatorki wp w Meksyku wzrosła do 16. Pomiń treści związanych Podobne zdjęć / wideo WHO mówi pandemii jest teraz "nieuchronne" FLASH GRAPHIC &n (...)

Zobacz pełny wpis »
WASZYNGTON - amerykańskie władze zobowiązały się ostatecznie produkują wystarczająco świń grypą szczepionka dla wszystkich, ale nie mógł rozpocząć zdjęć do upadku przy najbliższej. Obawy o rozprzestrzenianie się wirusa zamontowane czwartek jako narodu świń grypą spraw przeszły 100, a prawie 300 szkół zamknięto piekne azjatki w gminach w całym kraju. Federalny ur (...)

Zobacz pełny wpis »
WASZYNGTON - Wymiar sprawiedliwości David Souter planuje emeryturę po prawie dwóch dekad w sprawie Sądu Najwyższego, ale jego azjatki galerie wyjazd jest mało prawdopodobne, aby zmienić jej konserwatywny-liberalny podzielone. Przewodniczący Barack Obama pierwszy okazja do wysokiego sądu może być liberalne-przyparty nominee, podobnie jak Souter. Biały Dom poinformowa (...)

Zobacz pełny wpis »
PARYŻ - Europejski pracowników odczuwają szczypta kryzysu gospodarczego zebrali maja Dzień protestów piątek od Moskwy do Berlina, do Stambułu. Przemocy i starć między policją a zły protestujących zaburzone niektóre wydarzenia, w tym Grecja, Niemcy i Turcja. Ale ogólny udział laski filmy spadł krótki, co w wielu krajach związki miały nadzieję n (...)

Zobacz pełny wpis »
Riot policji walczył 700 rzucania kamieni lewicowych bojowników w Berlinie na więcej niż pięć godzin w maju Dzień starć że rozciągnięta do wczesnego świtu sprzed godziny w sobotę. Pomiń treści związanych Podobne zdjęć / wideo Niemiecki zamieszek funkcjonariusze policji zebrać podczas starć w Berlinie powiększyć zdjęcie Atakujący również hurled bomby benzyny (...)

Zobacz pełny wpis »