Wafelkowaczarnulka

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Czatkowy
Główny blog dominika123.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-04-05
Wiek 23 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Wafelkowaczarnulka

Wracam znów do pisania , założyłam bloga . Podziele się z wami doświadczeniami , jakie zdobyłam . Każdy człowiek pragnie żyć jak najlepiej , w sumie kto by nie chciał , chodzimy do pracy , zarabiamy pieniażki , by móc jak to się mówi ,, coś mieć swojego '' , możemy jeździć na wycieczki , spełniać swoje marzenia , wybudować piękny dom i inne nasze zachcianki . (...)

Zobacz pełny wpis »
Wymarzony ideał dla kobiety  Moim zdaniem , zanim to opiszę muszę podzielić także kobiety , gdyż jak dla mnie są 3 rodzaje ... kobiety - patrzące na pieniądze  kobiety -proste dziewczyny  kobiety które twierdzą że chłopak to tylko dodatek  chłopak który kupuje prezenty nawet bez okazji  razem odkładają pięniązki  jest cał (...)

Zobacz pełny wpis »
Jest to serial , w większośći pokazuje życie nastolatków . Mówi o  nastolatku  , który jest prawiczkiem (tzn. nie uprawiał jeszcze seksu , nie był na to gotowy ). Nastoletni prawiczek ----Otis naśladuje swoją mamę, która jest seksuologiem, i wspólnie ze zbuntowaną Maeve  zaczyna udzielać w szkole porad seksualnych. Porady seksual (...)

Zobacz pełny wpis »
Każdemu wydaje się , że święta spędzamy z rodzina ,śpiewając kolędy , dzieci rozpakowują prezenty , wszyscy są szczęśliwi , bynajmniej tak się wszystkim wydaje ... Dla mnie ten dzień wygląda zupełnie inaczej ... Tego dnia panuje chaos , każdy spieszy się z przygotowaniem posiłku , kupieniem prezentów , szukając odpowiedniego stroju ... dzieląc się opłatkiem musisz składać życzeni (...)

Zobacz pełny wpis »
Czasami przestajemy być sobą . Tylko dlaczego ? Co takiego dzieje się z naszym umysłem , ze zapominamy o istnieniu nas samych w naszym ciele ... Próbujemy zmieniać się dla innych osób , staramy się by wszystko było jak najlepiej , ale po jakimś czasie wszystko traci sens , nie dajemy rady być ,,kimś innym ” Tylko dlaczego dążyliśmy do zmian ? Dlaczego chcemy przypodobać się innym (...)

Zobacz pełny wpis »
Każdy z nas doświadczył swojej ,, pierwszej miłości " Zaczniemy od tego czym jest miłość -- to pytanie zadaje w większości każdy z nas  Moim zdaniem miłość naradza się z wiekiem , im jesteśmy starsi tym bardziej możemy zauważyć uczucie miłośći do swego partnera  Nie możemy mówić , że chłopak z którym byliśmy był naszą największą miłością . Bo gdyby tak by (...)

Zobacz pełny wpis »