Wiek 47 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Vukmotrin

Najciekawsze wpisy Vukmotrin

"Nafciarze" odpowiedzieli w poniedziałek tylko golem Ryana Potulnego, który dał gospodarzom prowadzenie 1:0. Zespół z Edmonton poniósł siódmą z rzędu porażkę, co poprzednio zdarzyło mu się na przełomie lutego i marca 2007 roku.Bourque trafił w każdej z tercji. W drugiej wykorzystał okres gry w liczebnej przewadze, a w trzeciej udało mu się to, gdy Fl (...)

Zobacz pełny wpis »
Mistrzostwa na Litwie będą kwalifikacją do londyńskich igrzysk w 2012 roku.Udziału w ME są już pewni uczestnicy MŚ 2010 w Turcji - najlepsze ekipy EuroBasketu: mistrz Hiszpania, wicemistrz Serbia, trzecia Grecja, czwarta Słowenia, piąta Francja i szósta Chorwacja oraz Turcja jako gospodarz MŚ i trzy zespoły z dziką kartą na MŚ: Rosja, Niemcy i Litwa. Natomiast biało-cz (...)

W Waszyngtonie drużyna Capitals przegrała 3:6 z Carolina Hurricanes, najsłabszym zespołem ligi. Największymi gwiazdami wieczoru byli: Eric Staal, zdobywca dwóch bramek i trzech asyst, a także Jussi Jokinen - dwa gole i dwa podania. Ten sam zawodnik trafił na początku drugiej tercji na 2:0, ale później do wyrównania doprowadzili Petr Prucha i Shane Doan. Pi (...)