Viktoriia_kutsevol03

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog kutsevol.blogi.pl »
Data urodzenia 2003-01-24
Wiek 16 lat
Ostatnia aktywność 304 dni temu

Blogi zarządzane przez Viktoriia_kutsevol03

Najciekawsze wpisy Viktoriia_kutsevol03

Życzenia na Boże Narodzenie   Małą gwiazdkę przed świętamiPrzyjmij proszę z życzeniamiMoże spełni się marzenieBiałe Boże NarodzenieLub, gdy przyjdzie Ci ochotaNiech to będzie gwiazdka złotaBo, gdy spada taka z niebaWtedy zawsze marzyć trzebaNo, a jeśli tak się zdarzy,Że srebrzysta ci się marzyMożesz także taką zdobyćI choinkę nią ozdobićŚwiąt (...)

Zobacz pełny wpis »
W ostatnich latach częstość występowania alergii na świecie wzrasta dramatycznie. Wzrasta także liczba przypadków hospitalizacji z powodu alergii. A zjawisko to dotyczy zarówno krajów rozwiniętych, jak i rozwijających się. W Polsce ponad 15 milionów ludzi cierpi na choroby alergiczne. Czy jest to cena jaką płacimy za cywilizacyjny po (...)

Zobacz pełny wpis »
13 września, w Warszawie odbędzie się demonstracja organizowana przez Koalicję dla Zwierząt. Aktywiści domagają się m.in. utrzymania w projekcie nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt zakazu hodowli zwierząt futerkowych. Zbierają także podpisy pod petycją w tej sprawie kierowaną bezpośrednio do Jarosława Kaczyńskiego. Projekt nowelizacji ustawy o ochronie zwierzą (...)

Zobacz pełny wpis »
Działacze ekologiczni protestowali w Toruniu przeciwko wycince drzew w Puszczy Białowieskiej. Akcję zorganizowało stowarzyszenie Pracownia na rzecz Wszystkich Istot. Aktywiści m.in. zablokowali na godzinę wejście do Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych. Protest w Toruniu pod hasłem "Stop wycince" (Facebook.com, Fot: Pracownia na rzecz Wszystkich Istot) Dzia (...)

Zobacz pełny wpis »
Fundacja Ocean Cleanup opracowała metodę wyławiania plastiku z oceanów. Plama śmieci zniknie dzięki projektowi 24-letniego Holendra. Wielka plama śmieci może się zmniejszyć o 90% do 2040 roku. (iStock.com)   Plama śmieci zniknie dzięki Ocean Cleanup Już kilka lat temu 16-letni wówczas Boyan Slat rozpoczął pracę nad stworzeniem ekologicz (...)

Zobacz pełny wpis »
Tysiące ton śmieci, które zalegają ulice Lwowa, mogą doprowadzić do fali zachorowań na infekcje żołądkowe - ostrzegł szef wydziału opieki zdrowotnej lwowskiej rady miejskiej Wołodymyr Zub. Liczący ponad 720 tys. mieszkańców Lwów zmaga się z problemem śmieci od połowy 2016 r., kiedy zamknięto jego główne wysypisko. Obecnie z miasta (...)

Zobacz pełny wpis »
Rosja zbuduje 12 statków, które pomogą ochronić środowisko naturalne w Arktyce. Rosja chce chronić Arktykę Według informacji podanych przez Sputnik, Ministerstwo ds. zasobów naturalnych i ekologii Federacji Rosyjskiej planuje wybudować 12 statków w celu ochrony środowiska naturalnego w Arktyce. Plany zostały wpisane już do państwoweg (...)

Zobacz pełny wpis »
  Boże Narodzenie to wyjątkowy czas, który spędzamy w gronie najbliższych. Zgodnie z tradycją przed nadejściem Świąt wysyłamy rodzinie i znajomym najpiękniejsze życzenia bożonarodzeniowe. Spraw, aby i w tym roku były wyjątkowe. Najlepsze życzenia bożonarodzeniowe to takie, które płyną prosto z naszego serca. Możemy je samemu wymyślać lub (...)

Zobacz pełny wpis »
Jak po angielsku powiedzieć: drzewo, kwiatek, serce i parasol? Wpisz do krzyżówki angielskie słówka, aby poznać rozwiązanie. Redakcja poleca:Jak zachęcić dziecko do nauki angielskiego? - film https://mamotoja.pl/jak-budowac-relacje-w-zespole,filmy-przedszkolak-film,1743,r22.html                 (...)

Zobacz pełny wpis »
Około 12,7 ton plastiku rocznie trafia do naszych oceanów. Nawet 100 tys. zwierząt żyjących w morzach i oceanach ginie od uduszenia plastikiem. Wyniki prowadzonych raportów zapowiadają coraz smutniejsze warunki życia przyszłych pokoleń. Przed 2050 r przewiduje się, iż plastyku w ocenach będzie więcej niż pływających żywo ryb. Jak wyglądać będą (...)

Zobacz pełny wpis »