Victoriadomblog

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Pawłowice
Główny blog victoriadomblog.blogi.pl »
Data urodzenia 1996-06-11
Wiek 27 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Victoriadomblog

Aby otrzymać kredyt na własne mieszkanie, konieczne jest spełnienie szeregu wymogów. Wśród nich znajduje się również odpowiedni wkład własny. Ile powinien wynosić wkład przy zakupie mieszkania na kredyt hipoteczny? Kredyt mieszkaniowy – konieczny wkład własny Wkładem własnym nazywa się pieniądze własne klienta, który chce otrzymać kredyt hipote (...)

Zobacz pełny wpis »
Warszawa już od wielu lat znajduje się na szczycie list najdroższych mieszkań. To tam za jeden metr kwadratowy własnego „M” należy zapłacić obecnie nawet ponad 10 tysięcy złotych. Czy w najbliższym czasie można spodziewać się korekt cen? Warszawa na prowadzeniu pod względem cen mieszkań Lokalizacja to główny czynnik wpływający na wartość nieruchomości. Właśni (...)

Zobacz pełny wpis »
Chcesz kupić nowe mieszkanie oferowane przez firmę deweloperską? Procedura, chociaż złożona, nie jest wymagająca. W jaki sposób można stać się właścicielem wymarzonego „M”? Prezentujemy, jak wygląda ten proces krok po kroku. 1. Wybierz mieszkanie od dewelopera Aktualnie w polskich miastach realizuje się wiele inwestycji mieszkaniowych. Deweloperzy proponują s (...)

Zobacz pełny wpis »