Velvet

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Paulina Żak
Lokalizacja Wrocław
Główny blog velvet.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 54 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Velvet

Nio... wstalam, wyprasowalam, wykapalam się i zjadam i siedze teraz z mokrymi lepiącymi się do twarzy wosami, które niedogo będa velvetovo czerwone. Mniam... Smutno dzisaj, ale się troszku rozjaśnia. W sumie lubie deszcz taki letni i najlepiej jak świeci soneczko. No to wtedy to juz totalnie ekstra! Mój ojciec wyjecha w trase i jest kul, bo mam netka dla siebie. Dobra kończxe te n (...)

Zobacz pełny wpis »
Przysięgam. Już żadnej zabawy z html!!! Nie tutaj, bo coś mi sie polrecio i nie wiem czy jeszcze istnieje! Czy będę zmuszona zaozyć nowego bloga???? Heh..będzie dobzre....do takich rzeczy mam cierpliwośc! Wstama dzisiaj zbyt późno i cuzje, ze nie istnieje, a moze istnieje??? "trudno jest upaść gdy tyle osób próbuje cię podnieść" Pozdrawiam wszytskich, a szczególnie pare osób, któ (...)

Zobacz pełny wpis »
Czesc... Psze tego bloga, bo do towarzystwa z przyjaciolką. Na blog.pl wstzrymali do 1 lipca, ale tam mam już bloga. Dziaj doszlam do wniosku, ze faceci to mają zajebiscie. Wolalabym być facetem, a nie babą z okresem! Urodzić sie facetem jest dobzre. Marzenie... to jest moje myślenie o godzinie 12:40...normalne więc leczenia nie potzrebuje jeszcze...zobaczymy jak Monice pójdzie (...)

Zobacz pełny wpis »
Moja zabawa z html skończya się pomyślnie. Udalo mi się opare zmian dodać. Zdolna? (...)

Zobacz pełny wpis »