Vatowiec

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog vatowiec.blogi.pl »
Data urodzenia 2003-06-12
Wiek 17 lat
Ostatnia aktywność 84 dni temu

Najciekawsze wpisy Vatowiec

Kolejne dwie osoby związane ze sprawą wyłudzeń leasingów i podrabiania napojów energetycznych znanej zagranicznej marki zatrzymało CBŚP. Do tej pory śledczy zatrzymali już łącznie 17 osób, które usłyszały blisko sto zarzutów. Śledztwo nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Poznaniu.   28 sierpnia na terenie województwa śląsk (...)

Zobacz pełny wpis »
Tydzień temu, w poniedziałek razem ze szkołą wybraliśmy się do kina na film pt. 'Piłsudski' opowiadającym o historii jednego z największych polskich bohaterów w dziejach Polski. W postać Józefa Piłsudskiego wcielił się Borys Szyc. Film opowiada o długiej historii której głównym tematem była walka Polaków o odzyskanie przez Polskę (...)

Zobacz pełny wpis »
W dniach 24.05-25.05 razem ze szkołą byłem na wycieczce w Toruniu i Ciechocinku. Nocowaliśmy w zamku obok Torunia. Zdecydowanie ze wszystkich atrakcji spodobała mi się sala tortur i nauka robienia pierników. Z wycieczki wróciliśmy o godzinie 19.30.

Zobacz pełny wpis »
Witajcie na moim blogu, Nazywam się Oskar Maj, chodzę do 1 liceum i mam 16 lat. Moimi zainteresowaniami są motoryzacja i biznes więc głównie o tym będę pisał na tym blogu. (...)

Zobacz pełny wpis »