Vampire_lilith

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Alexandra Szumska
Główny blog vampire-lilith.blogi.pl »
Data urodzenia 1988-05-01
Wiek 33 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Vampire_lilith

4.11.2002 Ave.... No i powstał mój blog....właściwie na początku był to pamiętnik.... Ale skoro już to piszę to znaczy, że coś się wydarzyło. Oprócz tego, że dostałam jedynkę z fizy za odpowiedź to nic strasznego się ni stało. Mam dzisiaj jakąś poetycką wenę. Mam ochotę napisać jakieś opowiadania i wiersze. I chyba tak zrobię...Moje pierwsze opowiad (...)

Zobacz pełny wpis »
15.11.2002 Taka długa przerwa....muszę opisać wszystko co się zdarzyło przez te 6 dni. A zdarzyło się bardzo wiele... Zacznę od początku. Po długim weekendzie, jak zwykle do szkółki (2 laski, 6 piątek i 2 -_-"). A jeśli chodzi o sercowe sprawy to ho, ho, ho.... Czy wspominałam o mojej miłości? No więc zakochałam się....w chłopaku z mojej klasy....Na począ (...)

Zobacz pełny wpis »
7.11.2002 Dzisiejszy dzień był w połowie udany, a w drugiej połowie nie.... Pierwsza: dostałam 5 z kartkówki z biologii i kupiłam sobie płytę Tristanii. Druga połowa: chłopak który bardzo mi się podoba najzwyczajniej w świecie robi mi tylko nadzieję! Jak powiedział Mikołaj Gogol " Kobieta powinna być gorsza od anioła, mężczyzna zaś tylko trochę lepszy od dia (...)

Zobacz pełny wpis »
16.11.2002 Jutro kurs tańca. Hurra! Może choć na chwilę oderwę się od tej smutnej rzeczywistości, która mnie otacza... Nie mogę zapomnieć o wczorajszym dniu....chcę już poniedziałek, chcę do szkoły!!!(wiem idiotka ^^") ale ja chcę go zobaczyć!!! Chcę zobaczyć jego reakcję na tamten wieczór, jak będzie się w stosunku do mnie zachowywał. Już nie będę udaw (...)

Zobacz pełny wpis »
8.11.2002 Czy żaden dzień nie może być normalny??? W każdym muszą być jakieś atrakcje....Dziś znowu... Pokłóciłam się z chłopakiem, w którym się zakochałam...Wogóle doszłam do wniosku, że on nie czuje do mnie nic poza zwykłym koleżeństwem....i to mnie boli :((( Bo mnie lubi, a nie "to coś więcej". Bo gdyby chociaż mnie nie znał, miałabym na co zwalić (...)

Zobacz pełny wpis »
17.11.2002 Jest 8:42...bossshe co ja tak rano robię i to w niedzielę??? No tiaa....zaraz na taniec trzeba pędzić...heh...sama chciałam _-_ Mój pokój wygląda jak po tsunami, tornado i erupcji wulkanu włącznie....muszę posprzątać, ale to jak wrócę ^^" Teraz mi się po prostu nie chce... Jak wrócę posprzątam moją komnatę, odrobię wszystkie lekcje, nauczę się (...)

Zobacz pełny wpis »
18.11.2002 Heh...bosshe....dziś był chyba najgorszy dzień w moim życiu... Detlef rozmawiałam z NIM. Spytała go czy mu się podobam, a on chyba jasne co odpowiedział....:((( Powiedziała mu jeszcze, żeby nie rozbił mi nadziei i teraz wogóle się do mnie nie odzywa....Może tak będzie lepiej? Szybciej zapomnę....ale czy to mi się uda?...ja go kocham....naprawdę kocham (...)

Zobacz pełny wpis »
9.11.2002 Joł! Heh...dzisiaj mam dobrzasty humorek ^^ Na początku byłam na angliku (od 8:30 do 13:30 -_-") , a potem poszłam ze znajomymi na "Czerwonego Smoka"! O dża.....ten film jest zabójczy!!! Cały czas podskakiwałam na fotelu (ze strachu ofkors). Anthony Hopkins był wyśmienity! Efekty były cudowne! Gorąco polecam (ale nie idźcie sami!!) A potem pojechałam do (...)

Zobacz pełny wpis »