Uzalezniona

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Marta Mmmmmmmmmm
Główny blog uzaleniona.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 50 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Uzalezniona

hm ...... niedawno pisalam ale widocznie za dużo chcialam napisać !! i mi nie zapisalo grrrrrrrr kurka i znów na nowo musze pisać !! :-)nio ale nic nie szkodzi w końcu mam dużo czasu ..... nie pracuje, nikt mnie nie pogania ... więc się wyrobie :-) nio i na dłużej zapamiętam to co tu zapisze teraz :-)))) hehehhe I tak tego nie zapomne na długo, ale ... OK przejdźmy (...)

Zobacz pełny wpis »
Co ze mnie za czlowiek !!! Jestem normalnie nie wiem jaka !!! Sama nie wiem czego chce, co oczekuje .... Wlaśnie jakiś czas temu mófkalam z kofanym psiapsiólkiem i nie ukrywam, że zmienil mi sie humorek. Gdy mófkaliśmy o spotkaniu, na pocątku poleciala jednalezka, potem dwie ..., bo ... ja się obawiam, że moge jego skrzywdzić mimo, że wiem, znam jego podejści (...)

Zobacz pełny wpis »
Wiem czego nie powiedzialam .... wiem ... Tydzień temu boszeeeeeee już tyle czasu mineo hm ... szybko mijają te dni :-) niom ale tydzień temu bylam na dyskotece w HEAVEN-nowy klub który niedawno otworzyli ... jak jeszcze bylam w USA. Wlaśnie na czym to ja skończylam .. achaaaa ... niom i bylam na dyskotece z Izą-moją przyjaciólką hm ... tak ją nazywam, ale czy napewno j (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziś jak każdego dnia poszorowalam do pracy :P i juz mi to bokiem zaczyna wylazić zwlaszcza gdy zachodze na 7.30, a oni wychodzą ok.9 bleeeeeee. Tak wogle jestem nianią Patryka - który ma 2 latka i 2 miesiące prawie :-) Slodkie i pike dziecko, chcialabym mieć takie w przyszlości :P A może i teraz to by mi poprawilo humorek gdybym byla zdolowana. Dziś mialam wyniki z Po (...)

Zobacz pełny wpis »
Śpioch, spioch, spioch :PPP Bo nastawiam budzik na godzinke 7.00 jak zawsze do pracy, ale tylko go wyączyam a sama się nie podniosam, a spaam smacznie hihihihi. Jednak zeralam się o 7.23 a w pracy bylam już na 7.35 szybka jestem cio?? wiem wiem wiem o tym. Bez sensu dziś pogoda bo caly dzień kap kap deszczyk robil i dalej robi..... :-) Mi to nie przeszkadza wcale, bo dzięki (...)

Zobacz pełny wpis »
hm ... od czego tu mam zacząć hm ... nie wiem dlaczego, ale bardzooooo mi się chce pakać ... nie przez wczorajszą dyskoteke w HEAVEN (o tym innym razem), ale chyba z tego powodu, że po moim powrocie do Polski już nie jest tak samo jak chcialabym, aby bylo z ... moim starym psiapsiólkiem z Netu nom i można powiedzieć z reala, bo tu też przed moim wyjazdem się widzieliśm (...)

Zobacz pełny wpis »
.... właśnie .. Mikołajki się skończyły .. a ja nie spędziłam tego dnia tak jakbym chciała hm ..... Chciałabym je spędzić z Kochającą osóbką .... ale pytanie czy napewno taka osoba już istnieje i czy ja wiem kto to taki ? hm ...... Chcialabym Jej podarować coś .... coś od siebie ... i żeby to należało tylko do Niego hm ... nio teraz tak się nie stało !! m (...)

Zobacz pełny wpis »
o kurna .... wczoraj nic nie skrobnelam, bo .... wlaśnie już pisze :-)) Mialam pobutke przed 5 godzinke i tylko wstlam, a raczej próbowalam wstać, a tu się zwalilam z lozia :P Teraz to dla mnie śmieszne, ale wczoraj to nie bylo aż tak zabawne heheheh :-))) Jechalam do Warszawy po WIZE do USA :-)) Na wejściu do Ambasady skierowali mnie, abym zrobila sobie fote, bo ta co mial (...)

Zobacz pełny wpis »
..........wlasnie tylko cikawe czy wypali ........ Mianowicie siedząc dziś w pracy myślalam sporo i se wymyślilam ..... że ....... moze se wezme urlopek na 4 i 5 lipca, bo 4 UNIQUE ma urodzinki i wlaśnie moze bym mu zrobila niespodzianke nic nie mówiąc a zjawiając się w Czuchowie :PP hm....... tylko cikawe jak on daleko zajdzie w realizowaniu :-)) Chociaż ja bym nie chci (...)

Zobacz pełny wpis »
hm..... nie ma co tu opisywać dzisiaj!! oprócz tego że cay dzień przybieralam sie pisać ściągi do Miedzynarodowgo a tak duzo napisaam ze hohohoho tyle co bylo do napisania tyle i zostalo hihihihhi. Kofanego zlapalam dopiero na kompie ok.13.30 ale jak na zlość wpad tata i musialam udać sie z Aga do kościólka a jak zwykle poszlyśmy do sklepu na zakupy buuuuhahahah znaczy (...)

Zobacz pełny wpis »