Uwolnij-pzs

Profil blogera.


Informacje ogólne

Główny blog uwolnij-pzs.blogi.pl »
Data urodzenia 1989-03-17
Wiek 33 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Uwolnij-pzs

Zbliża się Boże Narodzenie,  czas  spotkań z rodziną, czas rozłąki ze szkołą. Dlatego chcielibyśmy Wam życzyć spokojnych, radosnych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia, aby te upłynęły Wam w gronie rodzinnym, z dala od budynków PZS'u. Tyle słowem wstępu. Definicja na dziś (wikipedia.pl): Totalitaryzm - charakterystyczny dla XX-wieczn (...)

Zobacz pełny wpis »
Nowy rok zaczyna się rozkręcać - stęsknieni nauczyciele chcą jak najszybciej nadrobić czas, w którym nas nie widzieli i zmuszeni byli udawać osoby wesołe, szczęśliwe i uśmiechnięte. Udawać, ponieważ już na drugi dzień po przyjściu do szkoły, zapowiedziany nam został sprawdzian i dwie kartkówki, tak na "Szczęśliwego Nowego Roku". Nie wiem (...)

Zobacz pełny wpis »
  Miarka się przebrała!   My, uczniowie PZS Chojnów mówimy wreszcie dość nierównemu traktowaniu nas przez nauczycieli! Koniec z reżimem i stanowienia państwa w państwie na lekcjach. Mamy tu na myśli przede wszystkim lekcje matematyki i chemii.   W chwili obecnej udział przy tworzeniu bloga biorą 4 osoby (z różnych klas (...)

Zobacz pełny wpis »