Usia90

Profil blogerki.


usia90

Informacje ogólne

Lokalizacja Tychy
Główny blog usia-gotuje.blogi.pl »
Data urodzenia 1990-04-30
Wiek 34 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Usia90

A tak poza kazaniami, zrobiłam hot dogi, spaghetti oraz mleko dla bobasa 🙂 Teraz szybko muszę trochę skryć do pracy 😂  (...)

Zobacz pełny wpis »
    Tak sobie pomyślałam, że gdy upiekę ciasto na sobotę, to będzie dobra i słoneczna sobota. Tylko słońca brak, ale w sumie to nie ma znaczenia, bo moje drugie połówki są zadowolone. Pięknej soboty życzę 😘💟 (...)

Zobacz pełny wpis »
Mowa jest srebrem, a milczenie złotem, ale coś tutaj napiszę, bo perspektywa wolnego od głupiej apteki obudziła we mnie wszystkie dobre emocje. Już wstałam i oto jestem 😂 To było pyszne. Zapach w mieszkanku nieziemski. Na obiadek makaron z pesto. Lubię mieć czas na taki obiadek, a później winko 🙂 To jest najpiękniejszy zapach na świecie i w ogóle (...)

Zobacz pełny wpis »
  Siedzę w kuchni. Mogłabym też coś zrobić na drutach, ale nie mam owcy, ani wełny. Zostało mi tylko gotowanie, książki i .... whatsup 😂 Burgery 🥰 (...)

Zobacz pełny wpis »
Musi być ze mnie prawdziwa słodka idiotka. Tylko w ten sposób mogę wielu złapać na lasso 😀 Bo moje ciało, jak na lata 90, to... obleci 😂 Mam tez fajny nos, jak świnka morska. Ale, jestem ponad to 🙂 Na zdjęciu Wasza ulubiona babka cytrynowa z kawałkami czekolady. (...)

Zobacz pełny wpis »
Wszyscy chyba wiedzą, że dziś dzień Świętego Marcina.Podajemy wtedy gęsinę i jest to wątek historyczny - Marcin nie chciał przyjąć urzędu biskupa, skrył się do szopy, a gęsi zdradziły jego obecność 😩 😃 Dziś na obiedzie zagościła jednak kaczka i moje ulubione wino ze szczepu carmenere, a na kolacje były bułeczki własnej roboty 🥰   (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj nie będzie obiadu, będzie naleśnik do wina 🙂 Pochodzi z włoskiego dworu, ale w podziemiach mówi się, ze sporo w to wtrąciła Francuzka 😇 (...)

Zobacz pełny wpis »
  Już nie wiem, na co się bardziej czeka. Na bób, na truskawki, na wiśnie. Tak naprawdę, całe życie to czekanie. Prościej się nie da. Truskawki ze śmietaną i jest deserek. (...)

Zobacz pełny wpis »
Magia Świąt! Uwielbiam przygotowania, na które czekam cały rok i smak potraw. Czasami humor mogą poprawić tylko one - Wielkanoc i Boże Narodzenie ❤️ (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziś dostałam kacze jaja. Tak się z nich cieszyłam, ze omal nie skryłam do gablotki 🙂 pasta jajeczna ze szczypiorkiem, majonezem i musztardą w towarzystwie łososia.  (...)

Zobacz pełny wpis »