Uraczona

Profil blogerki.


uraczona

Informacje ogólne

Lokalizacja Zabierzów
Główny blog uraczona.blogi.pl »
Data urodzenia 1991-04-13
Wiek 33 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Uraczona

Witajcie. Mam na imię Paulina. Teoretycznie za cztery miesiące powinnam skończyć 30 lat. Jestem doktorantką, studiuję Technologię Żywności. Właściwie miałam cały ten rok na napisanie pracy i obronę, ale nagle postanowiłam przyspieszyć i zostać doktorem jak najprędzej.   Nie muszę pisać dlaczego, głupi by się nie domyślił. Dowiedziałam się w sylwestra.   Zaczęło się (...)

Zobacz pełny wpis »
Byliście kiedyś w szpitalu psychiatrycznym? Ja byłam.  Nic  ciekawego w sumie. Białe ściany, gdzieniegdzie zaznaczone pisakami. Kraty w oknach,  zza których normalny świat wydaje się programem telewizyjnym.  Palarnia ciemna i przesiąknięta zapachem dymu tytoniowego. Tynk odpadający ze ścian. Wszędzie bazgroły, rzucił mi się w oczy jednak jeden napis, wykr (...)

Zobacz pełny wpis »
Całkiem inaczej jest usłyszeć przez telefon, że otrzyma się kartę DiLO, niż ściskać ją w rękach i odczytywać diagnozę. D48.0: Nowotwór o nieokreślonym charakterze (kości i chrząstki stawowe). I co ja mam sobie o tym wszystkim myśleć? Kuzynka, która jest dla mnie jak siostra mówi, że nie uwierzy w to, dopóki nie usłyszy potwierdzenia od onkologa. Ja natom (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie śpię już od wielu godzin. Chyba dlatego, że dziś jadę do szpitala na dalsze badania. Niech robią, co chcą, bylebym nie była taka słaba. Wczoraj nie pojechałam na mszę za Dziadka, bo takie miałam „helikoptery”. Niefajnie, wiem. Ale naprawdę nie miałam siły. Z każdym dniem jest gorzej i gorzej. Już nawet nie chodzi o ból. Mimo, iż narasta, zdążyłam  się j (...)

Zobacz pełny wpis »