Umitdavala

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Bartek Wójcik
Lokalizacja Łódź
Główny blog umitdavala.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 54 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Umitdavala

1. Ja kładę tu nacisk, by na zbędne pierdoły przestać hajs tracić, to kochanie nie jest film Kilera ja ci, nie dam tyle ile on dał Kasi na wacikrozumiesz, to jest normal opcjapusta kieszeń dla mnie, ty na to mówisz obciachkto nie lubi mieć full konta, złotko wiem,ale zmienił się nasz kontakt odkądmasz od starszej floty pełen zasóba ja zacząłem brać peleny w dwójnasóbto znak czasów, (...)

Zobacz pełny wpis »
Ma-ia-hii Ma-ia-huu Ma-ia-hoo Ma-ia-haa Alo, Salut, sunt eu, un haiduc, Si te rog, iubirea mea, primeste fericirea. Alo, alo, sunt eu Picasso, Ti-am dat beep, si sunt voinic, Dar sa stii nu-ti cer nimic. Vrei sa pleci dar nu ma, nu ma iei, Nu ma, nu ma iei, nu ma, nu ma, nu ma iei. Chipul tau si dragostea din tei, Mi-amintesc de ochii tai. Vrei sa pleci dar nu ma, nu ma iei, Nu (...)

Zobacz pełny wpis »
Na początek chciałbym pozdrowić panów Tomka (Cygana) i chyba Kubę (poloneza)...są to kąśliwe osobistości i dlatego zasługują na wyróżnienie w kąciku dla "kąśliwych"   Sprawa druga...w moje poczynania wkradł się ostatnio Thiago Motta (tak, ten z Barcy) i miałem taki okres zmiennych decyzji...ale cóż...zdarza się nawet najkąśliwszym, jak np. panowie wyżej wymienieni...mam nadz (...)

Zobacz pełny wpis »
o 9.00 i znów trzeba wracać do tej szkoły użerać się z Gosią Kołsut i tym podobnymi nauczycielami (ale cóż, to jest wliczone w ryzyko zawodowe ;) ), są też pozytywne strony rozpoczęcia roku, jest ich zresztą wiele, min. to, że niedługo rusza liga nasza i szkolna też :], a poza tym kiedyś trzeba napisać tą maturę i skończyć szkołę, nie ?? ok, ale teraz jeszcze jeden aspekt, o który (...)

Zobacz pełny wpis »
Jak ja się cieszę z tych wakacji...do szczęścia potrzebuję co prawda jednej osoby, jednak muszę już o Niej niestety zapomnieć...tak wyszło, niestety :(. No cóż, może znajdzie się coś {kogoś} nowego ;)...A tak w ogóle, to wyjeżdżam za tydzień w sobotę...głównie po to, by popływać na desce...ale druga połowa lipca będzie jeszcze fajniejsza...zwłaszcza biorąc pod uwagę to, że jadę raz (...)

Zobacz pełny wpis »
chyba mogę, w końcu jutro wyjeżdżam, co prawda wieczorem, ale może być tak, że już nic nie napiszę w dniu jutrzejszym :/   a więc... pozdrowionka dla wszystkich, którzy tu wejdą, a w szczególności dla kochanej Madzi :* P.S. nic się nie zmieniło w moim nastawieniu, a w Twoim ??? mam nadzieję, że tak, ale cóż, zobaczymy jak to będzie...może napiszę do Ciebie list ??? zobacz (...)

Zobacz pełny wpis »
Fajnie, że tak dawno nic tu nie pisałem  ;p Kąśliwie strasznie Ale w sumie nie w tym rzecz...chciałbym pozdrowić wszystkich, to pierwsza sprawa. Druga sprawa, która powinna byc pierwszą, ale nie będę już pisałod nowa, to ta, że chciałbym powiedzieć Hugo Vianie, żeby się nie martwił, bo wszystko się ułoży, niczym mecz Wisły z Zagłębiem...:)   Jutro po 4 dniowej przerwi (...)

Zobacz pełny wpis »
dzisiaj przyjechałem :) jestem strasznie zadowolony z wyjazdu...(jumanie itp.), coś sie też zobaczyło przy okazji, pojeździło fajnymi furami, ogólnie było całkiem w kaczkę (dość kąśliwą)   przybyło tez kilka fajnych zwrotów np.: kąśliwe opierdolenie opiekuna i holenderskiego żołnierza Romcio van der Rozpad run Mustafa, run, search the position, Mustafa's goal i wiele wie (...)

Zobacz pełny wpis »
więc tak, na wstępie chciałbym przekazać wszystkim pozdrowienia od Christophera van der Gniazdo ;)...kolajna sprawa to to, że za dwa dni już znów wyjeżdżam, tym razem trochę dalej i w towarzystwie Hugo Viany, więc zapowiada się super, trzeba na bena coś tam wziąć...(zwałuje się)...aha, no i jeszcze jedna ważna informacja, znalazłem korpus Józka z bagien w Nowej Wsi Ełckiej, ni (...)

Zobacz pełny wpis »
chciałbym zauważyć przede wszystkim, że próbowałem powstrzymać się od śmiechu...hehe...z jakim skutkiem, to zainteresowani wiedzą...Sorry Madziu, nie gniewaj się, ale ciężko było się opanować <zwłaszcza przy zachowaniu Pana Winiarskiego Szanownego>...ok, ale przechodząc do ciekawszych spraw to chciałbym zauważyć, że Klaudia jest wyjątkowo miłą i śliczną istotą <mam nadziej (...)

Zobacz pełny wpis »