Wiek 44 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Ulonardil

Najciekawsze wpisy Ulonardil

Po 10 minutach Lechia prowadziła już 2:0. Swoją popisową akcję wykonał wówczas Tomasz Dawidowski. Będąc już w polu karnym, wziął on na plecy Inakiego Astiza, po czym z wielkim hukiem runął na murawę. Decyzja sędziego mogła być tylko jedna: rzut karny! Hubert Wołąkiewicz ze stoickim spokojem poczekał, aż Jan Mucha rzuci się w swoją lewą stronę, i delikatnie umieścił piłkę (...)

Zobacz pełny wpis »
W ćwierćfinale play-off gra się do dwóch zwycięstw. W pierwszym meczu obu drużyn w Gdyni górą był Lotos. Koszykarki mistrza Polski pewnie pokonały Tęczę 93:70. Przerwały tym samym serię dwóch porażek z rzędu. - Lotos dał nam lekcję koszykówki. Przy "mizerii", jaką Lotos zaprezentował w dwóch ostatnich kolejkach sezonu zasadniczego - (...)

Serbka szybko doszła jednak do pełni sił. Jeżeli w środę Leciejewska i pozostała część drużyny skopiuje formę z pierwszego ćwierćfinału, wtedy Tęcza odpadnie z walki o finał FGE. - Na pewno nie lekceważymy rywala. Musimy utrzymać koncentrację z pierwszego meczu, aby w drugim walczyć o zwycięstwo - stwierdził trener Jacek Winnicki.  Mistrzynie Polski trafiały ze skuteczności (...)