Ulicznymodnis

Profil blogera.


Informacje ogólne

Główny blog ulicznymodnis.blogi.pl »
Data urodzenia 1990-10-19
Wiek 29 lat
Ostatnia aktywność 93 dni temu

Najciekawsze wpisy Ulicznymodnis

Buty Vans to doskonała opcja dla tych, którzy poszukują modnych, a zarazem komfortowych modeli. Ponadczasowe wzornictwo pasuje do rozmaitych elementów garderoby, więc wszystko zależy od osobistych upodobań. Opisywane obuwie pasuje zarówno do sportowych, jak i miejskich stylizacji. Można połączyć je z różnymi elementami garderoby. Szeroki wy (...)

Zobacz pełny wpis »
Marka ripndip dopiero raczkuje i zdobywa popularność. Logo białego kota w różnych pozycjach jest, jednak coraz bardziej znane z uwagi na wartości, jakie za nim stoją. A prym wiedzie szczerość i radość życia. Ripndip czyli radość i entuzjazm. Ripndip charakteryzuje coś, co rzadko można znaleźć we współczesnym świecie i w relacjach między ludźm (...)

Zobacz pełny wpis »
New era to czapki, które mogą nosić zarówno kobiety jak i mężczyźni. Sprawiają, że szybko można z nimi stworzyć ciekawe i udane stylizacje, bazujące już na kilku elementach garderoby.   Czapki new era  dla osób, które czują ich styl Tego typu czapki trzeba umieć po prostu nosić. Tworzą ciekawy styl,  streetowy look, kt&o (...)

Zobacz pełny wpis »
Czapki z daszkiem kiedyś kojarzyły się ze stylem raperskim. Obecnie stają się coraz bardziej modne i tworzy się z nimi stylizacje nie tylko sportowe, ale co odważniejsi zakładają do nich nawet garnitury. Z czym dobrze wyglądają czapki z daszkiem? Czapki z daszkiem łączy się obecnie np. z jeansami, spodniami baggy, ale też w wersji znacznie bardziej swobodnej ze (...)

Zobacz pełny wpis »