Ubraniasportowe

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog sportiubrania.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-10-14
Wiek 20 lat
Ostatnia aktywność 299 dni temu

Najciekawsze wpisy Ubraniasportowe

Wiosna jest czasem bardzo niepewnym dla biegaczy. Z jednej strony temperatura podnosi się już do takiego poziomu, że można odłożyć na bok grube spodnie do biegania i sięgnąć po cos znacznie cieńszego i bardziej komfortowego. Jednak z drugiej strony wiosna to nadal stosunkowo zimne poranki i nadal możliwe ataki zimna, które podczas noszenia cienkich ubrań doprowa (...)

Zobacz pełny wpis »
Kolarstwo wyczynowe to dyscyplina olimpijska, wdrożona  do igrzysk już w końcu dziewiętnastego wieku. Co ciekawe, pierwowzór roweru, co prawda w wersji „biegowej” czyli poruszany za pomocą odpychania się nogami od podłoża, został opatentowany na początku dziewiętnastego wieku. Dzięki wzrostowi zainteresowania tą formą jazdy, kilkadziesiąt l (...)

Zobacz pełny wpis »
Bieganie to jeden z najpopularniejszych sportów rekreacyjnych w ostatnich latach. Treningi biegowe podnoszą naszą odporność, polepszają kondycję i wydajność organizmu, a także zwiększają poziom endorfin w organizmie. Warto się właściwie przygotować do uprawiania tego sportu i zakupić dobrej jakości kurtkę do biegania. Ostatnia warstwa Kurtki do b (...)

Zobacz pełny wpis »
Jazda rowerowa to bardzo demokratyczny sport. Może go uprawiać każdy, bez względu na wiek czy kondycję fizyczną. Jazda na rowerze jest polecana nawet dla osób starszych, w przypadku których odpadają jakiekolwiek inne sporty. Można jeździć na rowerze typowo rekreacyjnie, albo narzucić sobie trochę większe tempo i trudniejsze trasy. Odzież na rower (...)

Zobacz pełny wpis »
Wybierając bluzy do biegania, warto poświęcić nieco swojego cennego czasu, aby wybrać odpowiedni rozmiar. Odzież sportowa powinna być wygodna i co najważniejsze, musi pozwolić skórze swobodnie oddychać.  Wygoda na pierwszym miejscu Kamizelka do biegania powinna być bardzo elastyczna, dzięki czemu nie dojdzie do nieprzyjemnych przetarć. Godna polecenia jes (...)

Zobacz pełny wpis »
Wbrew pozorom dobranie odpowiedniego stroju do treningu biegowego wcale nie jest takie proste. Oczywiście, można po prostu wyjść z domu i biec, jednak po kilku takich treningach sami zrozumiemy, jak ważny jest odpowiedni strój sportowy, taki jak spodnie do biegania damskie lub męskie, koszulki biegowe i przede wszystkim - wygodne buty zapewniające amortyzację.  (...)

Zobacz pełny wpis »
Każdy sportowiec doskonale zdaje sobie sprawę, jak istotną rzeczą jest posiadanie odpowiedniego ubioru podczas treningu. Ale odpowiedniego, czyli jakiego? Osoba bez doświadczenia odpowie zapewne, że najbardziej liczy się dla niej wygoda. Ktoś uprawiający dany sport nieco dłużej dorzuci jeszcze kilka innych istotnych cech:  1. jak najmniejszy ciężar 2. wytrzymał (...)

Zobacz pełny wpis »
Latem wyjście na trening biegowy nie jest aż tak skomplikowane, potrzeba też mniej odzieży funkcyjnej, a bieganie jest czystą przyjemnością. Sprawa robi się jednak znacznie bardziej skomplikowana w momencie, kiedy zaczynają się pierwsze chłody, a potem nawet i mrozy. Okazuje się, że niezbędna jest profesjonalna odzież termiczna, a więc bluzy do biegania, cieplejsze (...)

Zobacz pełny wpis »