Ubezpieczeniakarkoszka

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Pyskowice
Główny blog ubezpieczeniakarkoszka.blogi.pl »
Data urodzenia 1996-12-12
Wiek 23 lat
Ostatnia aktywność 208 dni temu

Najciekawsze wpisy Ubezpieczeniakarkoszka

Kiedy sprawca zdarzenia zapłaci za wyrządzone szkody? No właśnie... Wiedzieliście, że są sytuacje, w których towarzystwo nie ponosi odpowiedzialności za wyrządzone szkody? Inaczej mówiąc odszkodowanie musimy wypłacić z własnej kieszeni. Na szczęście są to jasno określone przypadki, co wyklucza obawę, że w razie szkody towarzystwa będą u (...)

Zobacz pełny wpis »
Co warto wiedzieć o oponach? Słoneczne dni już za nami. Od kilku tygodni towarzyszy nam chłód, wiatr i deszcz. Jest to przypomnienie od zimy mówiące- nadchodzę. To okres ogromnych kolejek w warsztatach wulkanizacyjnych. Dotychczasowe miejsce opon zimowych zajmą opony letnie oczekując słonecznych dni. Opony jest to kluczowy element naszego samochodu. Ma zapew (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj kilka zdań o popularnym UBERZE  Wszyscy wiedzą czym jest aplikacja UBER? Jeśli nie, to w kilku słowach postaram się ją opisać. Uber powstał z myślą mobilnego połączenia kierowców z pasażerami. Jest to tańsza alternatywa dla taksówki. Poprzez aplikację zainstalowną w smartfonie umawiamy się z kierowcą w danym miejscu o o (...)

Zobacz pełny wpis »
Zmiana oznaczeń na stacjach paliw... Od 12 października tego roku weszła w życie pewna zmiana, o której dziś po krótce napiszę. Na części stacji benzynowych w Polsce, na dystrybutorach i pistoletach do tankowania ukazały się nowe oznaczenia, które dla części z Was mogą być niezroumiałe. Dotychczasowe skróty PB,ON,LPG odejdą w niepamięć (...)

Zobacz pełny wpis »
BLISCY...   Troska o najbliższych to nie tylko to co robimy dla nich teraz. Troska o najbliższych to również to co zostawimy dla nich po sobie. Tak... To zdecydowanie prawda. Codziennie troszczymy się o swoich bliskich- rodzinę, przyjaciół. Pomagamy im rozwiązywać problemy, wspieramy w trudnych chwilach. Kiedy mają ważny egzamin, rozmowę kwalifaikac (...)

Zobacz pełny wpis »
Pakiet Bezpieczne Życie W tym artykule dowiecie się ciekawych informacji dotyczących produktu, na który klienci bardzo często się decydują. Dlaczego? Zapraszam do lektury. Pakiet Bezpieczne Życie (PBŻ) jest produktem, na który decyduje się coraz więcej Polaków. Nie dzieje się to bez przyczyny. Na atrakcyjnosć tego produktu wpływa wiele czynn (...)

Zobacz pełny wpis »
Czas refleksji...   Dziś 24 października. Za 8 dni obchodzimy dzień wszystkich świętych. To czas kiedy udajemy się na groby naszych najbliższych w celu uczczenia ich pamięci. Sprzątamy nagrobki, kupujemy piękne bukiety i zapalamy masę zniczy. To szczególny dzień, wspominamy w nim osoby, które od nas odeszły. Przywołujemy wspomnienia. To właśnie (...)

Zobacz pełny wpis »
O czym będzie blog? Witam wszystkich, przyszedł czas na mój pierwszy wpis na blogu. Jak to się zaczęło? Co skłoniło mnie do założenia bloga? Zapraszam do krótkiej lektury.Kilka dni temu założyłem swoją stronę na Facebooku. W jakim celu? Oczywiście. Promocja siebie i zakresu moich usług. Czy to wszystko? Absolutnie nie! Na swojej stronie postanowiłem (...)

Zobacz pełny wpis »