U-renaty

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog u-renaty.blogi.pl »
Data urodzenia 1982-01-30
Wiek 37 lat
Ostatnia aktywność 213 dni temu

Blogi zarządzane przez U-renaty

Najciekawsze wpisy U-renaty

Zawsze w centrum zainteresowania;  Okres do liceum upłynął dość spokojnie byłam z matką nie odłącznymi przyjaciółkami. Wszystko jej opowiadałam; co robiłam, jak minął mi dzień w szkole, z kim rozmawiała,  kto na mnie popatrzył hehehe brzmi to śmiesznie ale wtedy w pierwszej klasie liceum zaczęłam  interesować sie chłopcami, więc (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam Na wstępie parę słów o mnie, otóż mam 37 lat, męża i dwojke dzieci. Skończyłam IV liceum ogólnokształcące z rozszerzonym językiem francuskim. Ukończyłam AGH o profilu zarządzanie i marketing a także Pedagogikę resocjalizacyjna i sądowa  na Wszechnicy  Świętokrzyskiej. Wychowałam się w rozbitej rodzinie moi rodzice roz (...)

Zobacz pełny wpis »
Bardzo spodobała mi sie praca ze szkatułkami, no bo czyż jakaś kobieta oprze sie pieknej szkatułce? Pewnie tak :) ale nie ja hehehe uwielbiam takie klimaty i trzymam w nich nie tylko biżuterie ale też różne różności :) planuje tez niedługo zrobic szkatułki moim córeczką bo one maja jeszcze wiecej potrzeb na chowanie swoich skarbów :) a oto (...)

Zobacz pełny wpis »
Wczoraj patrząc na swoją malutką "pracownie" stwierdziłam "O NIE tak dłużej być nie może", a mianowicie chodziło mi o to, że moje przyborniki to były jakies przypadkowe pojemiki np. szklanka i garnuszek hehe :) wszystko to razem tworzyło niezbyt estetyczną kompozycję a jako że ostatnio takie rękodzieła to maja pasja i mam zamiar sie coraz bardziej rozwijać w tym k (...)

Zobacz pełny wpis »
witam, dzis zaczynam przygodę z blogiem moze pare słów o mnie, otóż od zawsze lubiłam różne prace manualne, sprawiało mi radość gdy spod mojej ręki powstawały jakieś fajne prace. Do niedawna głównie siedziałam nad szydełkiem, czas spędzony z z robotkami bardzo mnie relaksuje. Zrobie osobny wpis z moimi wynikami szydełkowymi gdzie są s (...)

Zobacz pełny wpis »
od jakiegoś czasu "patrzyła" na mnie z półki stara szkatułka, sami przyznacie nie zachyca uroda choc przez te zdobienia drewniane ma swój urok.   dzis zmieniła swój wyglad :) potraktowałam ja przede wszystkim czarna farba akrylowa   Bardzo jestem ciekawa waszego zdania  mi sie bardzo podoba ma nowa i ciekawa odsłone. (...)

Zobacz pełny wpis »
hej :) jako że wiosna za oknem postanowiłam, że przeniosę ją troszeczkę do domu :) i tak oto narodził sie pomysł na wiosenny przybornik. Materiały zebrałam na spacerze z moimi córeczkami które dzielnie mi pomagały i nazbierały mi aż nadto stokrotek, listków i koniczynek :) A tak oto wygląda efekt wydaje mi sie że całkiem fajny :) ilekroć na (...)

Zobacz pełny wpis »
Słucham ostatnio sporo filmików na youtube i jednym z moich faworytów jest Beata Pawlikowska. Jej słowa trafiają do mnie i uderzaja w czułe punkty. jednym z mocniejszych tekstów było o pokochaniu siebie, tak pokochać siebie to chyba najwazniejsze co mam przed sobą i nie tylko :) zyjac przez tyle lat z (...)

Zobacz pełny wpis »