Tysia1987

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Gdynia
Główny blog anna-german.blogi.pl »
Data urodzenia 1987-05-15
Wiek 36 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Tysia1987

Prośba o wyspy szczęśliwe A ty mnie na wyspy szczęśliwe zawieź, wiatrem łagodnym włosy jak kwiaty rozwiej, zacałuj, ty mnie ukołysz i uśpij, snem muzykalnym zasyp, otumań, we śnie na wyspach szczęśliwych nie przebudź ze snu.   Pokaż mi wody ogromne i wody ciche, rozmowy gwiazd na gałęziach pozwól mi słyszeć zielonych, dużo motyli mi pokaż, serca motyli przy (...)

Zobacz pełny wpis »
    Biografia  Anna German, piosenkarka. kompozytorka, aktorka     Anny German (14.02.1936r. - 25.08.1982r.)   Anna Wiktoria German – Tucholska przyszła na świat w Urgenczu w Uzbekistanie (były ZSRR) w rodzinie nauczycielki niemieckiego i księgowego w miejscowej piekarni. Gdy miała 1,5 roku (1937r.) zachorowała na paratyfus, kiedy rod (...)

Zobacz pełny wpis »
      Всё, что было   M: I. KochanowskiC: Krzysztof Cwynar   (...)

Zobacz pełny wpis »
      Różnice po między serialem, a biografią Anny German.     Serial: Odcinek 1     Serial: „Anna German. Tajemnica Białego Anioła” Produkcja: Rosja/Ukraina/Polska/Chorwacja 2012 Reżyseria: Waldemar Krzystek, Aleksander Timienko Scenariusz: Alina Siemieriakowa Obsada: Joanna Moro, Maria Poroszyna, Marat Baszaro (...)

Zobacz pełny wpis »
  Zachęcam do zabawy w quiz, są 32 pytania z biografii Anny German. Życzę miłej zabawy. :)     1.      Imiona: 2.      Nazwisko pełne: 3.      Data urodzenia: 4.      Gdzie się urodziła? 5.      Wzrost: 6.    &nbs (...)

Zobacz pełny wpis »
    Anna German, kochana, podziwiana        Anna German, powiem Państwu, że, gdy czytam o niej w polskiej prasie, radiu czy w telewizji jak chociaż teraz jest emisja serialu o jej biografii (i nie obchodzi mnie, że jest "w mniej lubianej" telewizji delikatnie ujmując) warto obejrzeć dla samej pamięci o Annie.      A (...)

Zobacz pełny wpis »
    Pierwsza Polska płyta wydana z Polskimi Nagraniami, rok 1965r. i 2013r. na CD           1.. Tańczące Eurydyki  (K. Gärtner – E. Rzemieniecka, A. Wojciechowski)     2. Wróć do Sorrento  (E. Curtis – W. Rapacki)     3. Andaluzyjska romanza  (R. Sielicki &ndas (...)

Zobacz pełny wpis »
    Macierzyństwo        Pan Zbyszek był dzieckiem wyczekiwanym przez młodych rodziców, chociaż nie obyło się bez problemów zdrowotnych, w czasie ciąży, wszystko przebiegło pomyślnie i zdrowy, przyszedł na świat 27.11.1975r. w Warszawie.      W związku z narodzinami Anna German postanowiła zrobić dwuletnią pr (...)

Zobacz pełny wpis »
          https://www.youtube.com/watch?v=909zkoTc7lU (...)

Zobacz pełny wpis »
      Większość może się zastanawiać skąd taki tytuł? Jak Ci co interesują się  Anną  German wiedzą, że Anna German przyszła na świat 14 lutego. W Walentynki. a więc w patrona miłości, czyli Św. Walentego. Jedno jest pewne, Anna miała w sobie mnóstwo miłości. Miłości do świata, ludzi, przyrody. Można by rzec, że była taką "boginią miłości", pełną (...)

Zobacz pełny wpis »