Tymrym941

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Białystok
Główny blog erotycznarozkosz.blogi.pl »
Data urodzenia 1991-08-17
Wiek 31 lat
Ostatnia aktywność 121 dni temu

Najciekawsze wpisy Tymrym941

Strapon zyskuje coraz większą popularność wśród kobiet bez względu, na to jakiej są one orientacji. Większość z nich oprócz sprawienia sobie przyjemności chce zobaczyć, jak to jest być mężczyzną. Zwyczajne dilda, czy wibratory stają się dla większości osób nudne i oklepane. Osoby sięgające po strapony zazwyczaj szukają nowych wrażeń i c (...)

Zobacz pełny wpis »
Każdy mężczyzna marzy, by mieć obok siebie dziewczynę, która o każdej porze dnia i nocy będzie chciała się z nim kochać. Niestety, nie jest łatwo znaleźć taką dziewczynę. Bardzo często odmawiają one swoim ukochanym współżycia seksualnego, powołując się na ból głowy lub dni krytyczne. Więc żeby nie usłyszeć odpowiedź negatywną, (...)

Zobacz pełny wpis »
Knebel erotyczny to piękna zabawka, która jest używana w różnych kontekstach. Użycie knebla może być częścią zakazu mówienia, elementem maski lub  ozdobą... Kulka do ust — jakie są rodzaje, jak wybrać?  Pytania stają się naglące, jeśli zależy Ci na sobie i swoim partnerze. Kiedy para wpadnie na pomysł użycia tego urząd (...)

Zobacz pełny wpis »
Afrodyzjaki to rozwiązanie znane już od wielu lat. Truskawki, owoce morza, czy też inne spożywcze produkty mogą spotęgować namiętność. Na uwagę zasługuje hiszpańska mucha - ta nazwa z pewnością nie kojarzy nam się z erotyków. Mimo to jest to jeden z najbardziej znanych afrodyzjaków. Czy działa ona skutecznie? Jakie ma zalety? Co to jest hiszpańska (...)

Zobacz pełny wpis »
Nakładki na penisa cieszą się sporym uznaniem na rynku. To specyficzne produkty, jakie pozwalają uzyskać jeszcze lepsze doznania w strefie łóżkowej. Jakie zalety ma nakładka na penisa? Czy warto z niej skorzystać? Gdzie znajdziemy ciekawe nakładki na członek? Jak zastosować ten gadżet? Nakładki na penisa Okazuje się, że nakładka tego typu jest znanym gadż (...)

Zobacz pełny wpis »
Sex maszyna to rozwiązanie, jakie da nam sporo przyjemności. Skorzystają z niej zarówno kobiety, jak i mężczyźni, dopasowując sprzęt do swoich oczekiwań. Aktualnie nikogo nie dziwi fakt, że sex-shopy cieszą się sporym uznaniem na rynku. Sex nie jest już tematem tabu i wiele osób otwarcie wskazuje na to, co daje im rozkosz. Na uwagę zasługuje maszyna do (...)

Zobacz pełny wpis »